bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Baniosze

  /  Aktualności   /  Stypendium Natalki

Stypendium Natalki

Natalia Lewandowska, uczennica klasy VII b, w roku szkolnym 2022/2023 była stypendystą Marszałka Województwa Mazowieckiego w ramach projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2022/23”. Miał on na celu rozwijanie zdolności edukacyjnych i motywowanie do dalszej nauki, a skierowany był do uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce.
W ramach stypendium Natalia realizowała Indywidualny Plan Rozwoju Edukacyjnego (IPREU) w obszarze języka angielskiego oraz biologii. Postawiła sobie za cel rozwój kompetencji językowych oraz zainteresowań środowiskiem bobrów. Opiekunem stypendystki była Pani Dorota Adamska.
Natalia w ramach projektu cały rok uczęszczała na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego oraz zbierała materiały o życiu bobrów. Obserwowała również tamę i żeremie zbudowane przez nie na pobliskiej rzeczce Małej. Na zakończenie projektu stworzyła bazę fiszek w aplikacji quizlet na temat szkoły i nauki, planszową grę edukacyjną o Wielkiej Brytanii oraz prezentację na temat: „Rola bobrów w retencji wody”.

Link do gry

Link do prezentacji

 

 

Skip to content