Szkoła Podstawowa
Zawody pływackie dziewcząt rozegrane w ramach XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
- III miejsce: Lena Borkowska, Nicole Kozicka, Agata Bogumił, Inez Borkowska, Ilona Bednarczyk, Maria Sierszuła, Karolina Zientarska
Opiekunowie: Beata Płatek, Henryk Żołnowski
Zawody pływackie chłopców rozegrane w ramach XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
- II miejsce: Bartłomiej Bieniak, Paweł Trzaska, Gabriel Szymański, Bartosz Bogumił, Mateusz Dworzecki, Karol Boniecki, Mikołaj Ogrzywalski, Piotr Trzaska
Opiekunowie: Beata Płatek, Henryk Żołnowski
Gminne Mistrzostwa Góry Kalwarii w Pływaniu
- Karolina Zientarska kl.VI: I miejsce styl klasyczny, I miejsce styl grzbietowy
- Piotr Trzaska kl.V: I miejsce styl motylkowy, I miejsce styl klasyczny
- Gabriel Szymański kl.IV: III miejsce styl grzbietowy
- Mikołaj Ogrzywalski kl.VI: III miejsce styl kraul
- Inez Borkowska kl.V: III miejsce styl klasyczny
- Karol Boniecki kl.V: III miejsce styl klasyczny
Opiekun: Beata Płatek
Mistrzostwa gminne dziewcząt szkół podstawowych Mini Piłka Siatkowa
- I miejsce: Weronika Adamska, Maria Sierszuła, Maja Górecka, Klaudia Pacuszka, Karolina Zientarska, Aleksandra Ćwiek, Aleksandra Piwek, Julia Domżałowska, Wiktoria Kabala, Izabela Sroczyńska
Opiekun: Beata Płatek
Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Góry Kalwarii w Unihokeju Chłopców
- II miejsce: Wosztyl Jakub, Bedyński Hubert, Kaczyński Grzegorz, Boniecki Karol, Zulczyk Jakub, Kaczorek Fryderyk, Soćko Kacper, Wosztyl Konrad, Świątek Krzysztof, Parol Adrian
Opiekun: Robert Michota
Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria w Piłce Siatkowej Chłopcy Szkoły Podstawowe
- II miejsce: Wosztyl Jakub, Boniecki Karol, Zulczyk Jakub, Dobrowolski Dominik, Wosztyl Konrad, Dworzecki Mateusz, Świątek Krzysztof, Ogrzywalski Mikołaj, Zulczyk Jakub, Styczyński Adrian, Parol Adrian
Opiekun: Robert Michota
Gminne Mistrzostwa Dziewcząt Szkół Podstawowych w Unihokeju
- II miejsce: Aleksandra Ćwiek, Maria Sierszuła, Klaudia Pacuszka, Aleksandra Piwek, Julia Domżałowska, Weronika Adamska, Maja Górecka, Natalia Fabisiak
Opiekun: Beata Płatek
Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt w ramach XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
- II miejsce: Weronika Adamska, Maria Sierszuła, Klaudia Pacuszka, Maja Górecka, Wiktoria Kabała, Julia Domżałowska, Aleksandra Piwek, Aleksandra Ćwiek, Natalia Fabisiak, Zuzanna Koniarska, Natalia Świstowska, Ilona Bednarczyk, Wiktoria Badowska
Opiekun: Beata Płatek
XXII Uliczne Biegi Niepodległościowe
- I miejsce: Lena Borkowska
Opiekun: Beata Płatek
Zawody gminne w przełajowych biegach indywidualnych w ramach XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
- I miejsce: Konrad Wosztyl
- II miejsce: Ilona Bednarczyk
- III miejsce: Jkub Wosztyl
- IV miejsce: Aleksandra Piwek
- V miejsce: Wiktoria Badwoska
Opiekunowie: Beata Płatek, Henryk Żołnowski
Gimnazjum
Zawody powiatowe w dwuboju nowoczesnym w ramach XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
- Dziewczęta – IV miejsce w powiecie, II miejsce w gminie: Karolina Tarkowska, Zuzanna Tarkowska, Aleksandra Sośniak, Dominika Kunka
- chłopcy – III miejsce w powiecie, I miejsce w gminie: Sebastian Świętojański, Dawid Gładecki, Sebastian Lichocki, Szymon Borowiecki, Przemysław Ogrzewalski
Opiekun: Katarzyna Fornal
Zawody powiatowe w pływaniu w ramach XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
- III miejsce: Sebastian Lichocki, Szymon Borowiecki, Patryk Nowicki, Sebastian Świętojański, Michał Płatek, Dawid Gładecki
Opiekun: Henryk Żołnowski
Zawody pływackie dziewcząt rozegrane w ramach XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
- II miejsce: Julia Zulczyk, Weronika Bendera, Marcelina Nowicka, Klaudia Tokaj, Aleksandra Boniecka, Aleksandra Sośniak
Opiekunowie: Beata Płatek, Henryk Żołnowski
Zawody pływackie chłopców rozegrane w ramach XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
- I miejsce: Sebastian Lichocki, Szymon Borowiecki, Dawid Gładecki, Michał Płatek, Sebastian Świętojański, Patryk Nowicki
Opiekunowie: Beata Płatek, Henryk Żołnowski
Gminne Mistrzostwa Góry Kalwarii w Pływaniu
- Marcelina Nowicka kl.II: I miejsce styl grzbietowy, I miejsce styl motylkowy
- Szymon Borowiecki kl.I: I miejsce styl kraul, II miejsce styl motylkowy
- Sebastian Lichocki kl.I: II miejsce styl kraul, I miejsce styl motylkowy
- Aleksandra Michalecka kl.I: III miejsce styl kraul, III miejsce styl klasyczny
- Aleksandra Teodorczuk kl.III: II miejsce styl klasyczny
Opiekun: Beata Płatek
Zawody gminne w piłce ręcznej dziewcząt w ramach XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
- II miejsce: Karolina Tarkowska, Zuzanna Tarkowska, Aleksandra Boniecka, Anna Maliszewska, Klaudia Tokaj, Patrycja Pastuch, Aleksandra Ślusarczyk, Aleksandra Sośniak, Milena Czarnota
Opiekun: Katarzyna Fornal
Mistrzostwa Gminne Dziewcząt z Gimnazjum w Piłce Siatkowej
- III miejsce: Karolina Tarkowska, Sandra Kluczyńska, Joanna Sroczyńska, Patrycja Pastuch, Zuzanna Tarkowska, Monika Nakwaska, Wiktoria Myszkowska, Aleksandra Ślusarczyk, Aleksandra Jaworska, Milena Czarnota
Opiekun: Katarzyna Fornal
Gminne zawody międzyszkolne w piłkę koszykową dziewcząt
- III miejsce: Karolina Tarkowska, Zuzanna Tarkowska, Anna Maliszewska, Sandra Kluczyńska, Patrycja Pastuch, Joanna Sroczyńska, Aleksandra Boniecka, Milena Czarnota, Aleksandra Ślusarczyk, Wiktoria Myszkowska, Kamila Malewska, Klaudia Tokaj
Opiekun: Katarzyna Fornal
XXII Uliczne Biegi Niepodległościowe
- I miejsce: Sebastian Świętojański
- II miejsce: Patrycja Pastuch, Dawid Gładecki
Opiekun: Beata Płatek
Zawody gminne w przełajowych biegach indywidualnych w ramach XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
- I miejsce: Sebastian Świętojański
- IV miejsce: Dawid Gładecki
- V miejsce: Patrycja Pastuch, Patryk Cacek
Opiekunowie: Beata Płatek, Henryk Żołnowski
Zawody gminne w piłce nożnej chłopców w ramach XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
- II miejsce: Michał Płatek, Konrad Kępiński, Sebastian Świętojański, Przemysław Ogrzywalski, Karol Hysz, Michał Krupa, Patryk Nowicki, Jakub Kur
Opiekun: Henryk Żołnowski