bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Osiągnięcia sportowe – rok 2018/2019

  /    /  Osiągnięcia sportowe – rok 2018/2019

Mistrzostwa Województwa w badmintonie w ramach XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • III miejsce – Mikołaj Mroszczyk, Kajetan Mroszczyk,
  • Opiekun – Robert Michota

 

Międzypowiatowe Mistrzostwa w lekkoatletyce w ramach XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • III miejsce – Zuzanna Koniarska, Agata Bogumił
  • Opiekunowie – Katarzyna Fornal, Beata Płatek

 

Ogólnopolski Turniej Piłkarski im. K. Górskiego

  • III miejsce – Martyna Deneka, Maja Dudek, Aleksandra Borowiecka, Wioletta Kataluch, Iga Pindelska, Anna Sałańska, Gabriela Borowiecka, Julia Sałańska, Julia Bandrowska, Lena Borkowska
  • Opiekun – Robert Michota

 

Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria w Piłce Nożnej w ramach XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • II miejsce – Adam Malewski, Mikołaj Rozum, Grzegorz Domeradzki, Bartosz Zulczyk, Maciej Bieniak, Dominik Kuciński, Mateusz Grzegorczyk, Maks Niziński, Aleks Niziński, Bartosz Kornaszewski, Filip Piekarniak, Staś Drozdowski
  • Opiekun – Robert Michota

 

Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria i Mistrzostwa Powiatu piaseczyńskiego w lekkoatletyce w ramach XXI  Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • III miejsce – Ilona Bednaryczyk
  • II mejsce – Zuzanna Koniarska
  • I miejsce – Agata Bogumił
  • Opiekunowie – Katarzyna Fornal, Beata Płatek

 

Mistrzostwa Powiatu piaseczyńskiego w Piłce Nożnej w ramach XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • IV miejsce – Aleksandra Borowiecka, Julia Bandrowska, Iga Pindelska, Anna Sałańska, Julia Sałańska, Lena Borkowska, Natalia Piwek, Gabriela Borowiecka, Maja Dudek, Martyna Deneka, Wiktoria Udenyi
  • Opiekun – Robert Michota

 

Mistrzostwa Gminy Góry Kalwarii w Piłce Nożnej w ramach XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • I miejsce – Aleksandra Borowiecka, Julia Bandrowska, Iga Pindelska, Anna Sałańska, Julia Sałańska, Lena Borkowska, Natalia Piwek, Gabriela Borowiecka, Maja Dudek, Martyna Deneka, Wiktoria Udenyi
  • Opiekun – Robert Michota

 

Góra Kalwaria Biega

  • I miejsce – Szymon Fąfara
  • II miejsce – Julia Czarnecka
  • Opiekunowie – Katarzyna Fornal, Beata Płatek

 

Mazowieckie Igrzyska  Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Międzypowiatowe Regionu Legionowo w Badmintonie chłopców

  • I miejsce – Mikołaj Mroszczyk, Grzegorz Domeradzki, Kajetan Mroszczyk
  • Opiekun – Robert Michota

 

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Powiatu piaseczyńskiego w Badmintonie chłopców

  • I miejsce – Mikołaj Mroszczyk, Grzegorz Domeradzki, Kajetan Mroszczyk
  • Opiekun – Robert Michota

 

Zawody pływackie sztafety w ramach XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • II miejsce – Zofia Dworzecka, Natalia Lewandowska, Zofia Nowak, Maja Szczepaniak, Natalia Piwek, Zuzanna Chojnacka, Martyna Deneka, Aleksandra Borowiecka, Gabriela Borowiecka
  • II miejsce – Wiktor Burchacki, Stanisław Nowicki, Seweryn Górski, Kosma Stolarski, Adrian Posiewka, Maciej Bieniak, Bartosz Lewandowski, Mikołaj Mroszczyk, Paweł Trzaska
  • II miejsce – Julia Czarnecka, Wiktoria Udenyi, Natalia Malewska, Zuzanna Daszkiewicz, Wiktoria Machacka, Agata Bogumił
  • III miejsce – Bartłomiej Bieniak, Mateusz Ogrzywalski, Patryk Górski, Marcel Ogrzywalski, Bartłomiej Bogumił, Piotr Trzaska
  • Opiekunowie – Nauczyciele wychowania fizycznego

 

Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria chłopców klas VIII sp i III gimn w badmintonie

  • II miejsce – Kacper Soćko, Fryderyk Kaczorek, Marcel Ogrzywalski
  • Opiekun – Henryk Żołnowski

 

I Szkolne Mistrzostwa w Badmintonie dziewcząt z klas starszych

  • I miejsce – Agata Bogumił
  • II miejsce – Julia Czerwińska
  • III miejsce – Wiktoria Badowska
  • Opiekunowie – Katarzyna Fornal, Beata Płatek

 

Drużynowe Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria Dziewcząt w ramach XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • III miejsce – Agata Bogumił, Julia Czerwińska, Wiktoria Badowska
  • Opiekunowie – Katarzyna Fornal, Beata Płatek

 

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Gminy Góry Kalwarii w piłce ręcznej dziewcząt

  • I miejsce – Lena Borkowska, Gabriela Borowiecka, Martyna Deneka, Iga Pindelska, Aleksandra Borowiecka, Wiktoria Udenyi, Anna Sałańska, Wioletta Karaluch, Julia Bandrowska, Natalia Piwek
  • Opiekun – Robert Michota

 

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Gminy Góry Kalwarii w Badmintonie chłopców

  • I miejsce – Mikołaj Mroszczyk, Grzegorz Domeradzki, Kajetan Mroszczyk
  • Opiekun – Robert Michota

 

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Gminy Góry Kalwarii w Badmintonie dziewcząt

  • II miejsce – Martyna Deneka, Aleksandra Borowiecka, Wioletta Kataluch
  • Opiekun – Robert Michota

 

Turniej unihokeja w Ojrzanowie

  • V miejsce – Maks Nizińki, Aleks Niziński, Adrian Posiewka, Stanisław Drozdowski, Wiktor Kowalczyk, Dominik Kuciński, Bartosz Kornaszewski
  • Opiekun – Robert Michota

 

Mazowiecka Liga Unihokeja

  • V miejsce – Wioletta Karaluch, Aleksandra Borowiecka, Gabriela Borowiecka, Iga Pindelska, Martyna Deneka, Anna Sałańska, Lena Borkowska, Natalia Daszkiewicz, Natalia Piwek, Julia Bandrowska
  • Opiekun – Robert Michota

 

Mistrzostwa Powiatu Piaseczyńskiego w Unihokeju Dziewcząt w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • II miejsce – Wioletta Karaluch (kapitan), Julia Bandrowska (bramkarka), Aleksandra Borowiecka, Martyna Deneka, Iga Pindelska, Anna Sałańska, Gabriela Borowiecka, Maja Dudek, Lena Borkowska, Wiktoria Udeny, Zuzanna Chojnacka, Natalia Piwek
  • Opiekun – Robert Michota

 

Mistrzostwa powiatu piaseczyńskiego w piłkę siatkową dziewcząt w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • IV miejsce – Agata Bogumił, Ilona Bednarczyk, Wiktoria Badowska, Małgorzata Sasanka, Daria Adamska, Weronika Guza, Wiktoria Machacka, Patrycja Kozakiewicz, Anna Karaluch, Aleksandra Suchodolska
  • Opiekunowie – Katarzyna Fornal, Beata Płatek

 

Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria w piłkę siatkową dziewcząt w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • I miejsce – Agata Bogumił, Ilona Bednarczyk, Wiktoria Badowska, Małgorzata Sasanka, Daria Adamska, Weronika Guza, Wiktoria Machacka, Patrycja Kozakiewicz, Anna Karaluch, Aleksandra Suchodolska
  • Opiekunowie – Katarzyna Fornal, Beata Płatek

 

Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria w tenisie stołowym Dziewcząt w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • II miejsce – Daria Adamska, Wiktoria Machacka, Marta Tymczak
  • Opiekunowie – Katarzyna Fornal, Beata Płatek

 

Mistrzostwa Powiatu Piaseczyńskiego w Unihokeju Dziewcząt w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • III miejsce – Agata Bogumił, Wiktoria Machacka, Wiktoria Badowska, Małgorzata Sasanka, Ilona Bednarczyk, Magdalena Milewska, Weronika Guza, Julia Czerwińska, Aleksandra Suchodolska, Anna Karaluch
  • Opiekunowie – Katarzyna Fornal, Beata Płatek

 

Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria w Unihokeju Dziewcząt w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • I miejsce – Agata Bogumił, Wiktoria Machacka, Wiktoria Badowska, Małgorzata Sasanka, Ilona Bednarczyk, Magdalena Milewska, Weronika Guza, Julia Czerwińska, Aleksandra Suchodolska, Anna Karaluch
  • Opiekunowie – Katarzyna Fornal, Beata Płatek

 

Mistrzostwa Międzypowiatowe Rejonu Legionowo w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • II miejsce – Aleksandra Borowiecka, Wioletta Karaluch, Martyna Deneka, Julia Bandrowska, Iga Pindelska, Anna Sałańska, Lena Borkowska, Gabriela Borowiecka, Wiktoria Udenyi, Maja Dudek, Natalia Piwek, Zuzanna Chojnacka
  • Opiekun – Robert Michota

 

Mistrzostwa Powiatu Piaseczyńskiego w Unihokeju Dziewcząt w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • I miejsce – Aleksandra Borowiecka, Wioletta Karaluch, Martyna Deneka, Julia Bandrowska, Iga Pindelska, Anna Sałańska, Lena Borkowska, Gabriela Borowiecka, Wiktoria Udenyi, Maja Dudek, Natalia Piwek, Zuzanna Chojnacka
  • Opiekun – Robert Michota

 

Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria w Unihokeju Dziewcząt w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • I miejsce – Aleksandra Borowiecka, Wioletta Karaluch, Martyna Deneka, Julia Bandrowska, Iga Pindelska, Anna Sałańska, Lena Borkowska, Gabriela Borowiecka, Wiktoria Udenyi, Maja Dudek, Natalia Piwek, Zuzanna Chojnacka
  • Opiekun – Robert Michota

 

Mistrzostwa Powiatu Piaseczyńskiego w Unihokeju Chłopców w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • II miejsce – Mikołaj Rozum, Filip Tobolski, Paweł Trzaska, Dominik Kuciński, Kacper Suchodolski, Kamil Wojtasiński, Kacper Budek, Aleks Niziński, Maks Niziński, Maciej Bieniak, Kacper Mateńko, Adam Bogumił
  • Opiekun – Robert Michota

 

Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria w Unihokeju Chłopców w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • I miejsce – Mikołaj Rozum, Filip Tobolski, Paweł Trzaska, Dominik Kuciński, Kacper Suchodolski, Kamil Wojtasiński, Kacper Budek, Aleks Niziński, Maks Niziński, Maciej Bieniak, Kacper Mateńko
  • Opiekun – Robert Michota

 

Gminne Mistrzostwa Unihokeja Chłopców w ramach XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • II miejsce – Karol Boniecki, Damian Karaluch, Kamil Kanabus, Gabriel Szymański, Mateusz Lutek, Dawid Bogdan, Maciej Sieklicki, Fryderyk Kaczorek
  • Opiekunowie – Beata Płatek, Henryk Żołnowski

 

Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria w Piłce Koszykowej w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • II miejsce – Mikołaj Rozum, Filip Tobolski, Aleks Niziński, Maks Niziński, Kacper Suchodolski, Mikołaj Mroszczyk, Dominik Kuciński, Paweł Trzaska, Kamil Wojtasiński, Adam Malewski, Filip Piekarniak, Maciej Bieniak, Adam Bogumił
  • Opiekun – Robert Michota

 

Mistrzostwa Powiatu Piaseczyńskiego w Piłce Koszykowej w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • III miejsce – Aleksandra Borowiecka, Gabriela Borowiecka, Wioletta Karaluch, Anna Sałańska, Martyna Deneka, Maja Dudek, Wiktoria Udenyi, Natalia Daszkiewicz, Karolina Bartkowska, Iga Pindelska, Julia Bandrowska
  • Opiekun – Robert Michota

 

Mistrzostwa Gminy Góry Kalwarii w Piłce Koszykowej Dziewcząt w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • I miejsce – ulia Bandrowska, Marika Wasiak, Karolina Bartkowska, Anna Sałańska, Natalia Daszkiewicz, Maja Dudek, Iga Pindelska, Wiktoria Udenyi, Martyna Deneka, Anna Karaluch, Gabriela Borowiecka, Aleksandra Borowiecka
  • Opiekun – Robert Michota

 

Turniej unihokejowy o Puchar Wójta Gminy Żabia Wola

  • III miejsce – Filip Tobolski, Wioletta Karaluch, Maks Niziński, Aleks Niziński, Dominik Kuciński, Wiktor Kowalczyk, Grzegorz Domeradzki, Bartosz Kornaszewski, Adrian Posiewka, Julia Bandrowska, Kacper Suchodolski, Kacper Mateńko
  • Opiekun – Robert Michota

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe w ramach XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • III miejsce – Wioleta Karaluch, Aleksandra Borowiecka, Gabriela Borowiecka, Martyna Deneka, Natalia Piwek, Nicole Kozicka, Patrycja Radzyńska, Iga Pindelska, Anna Sałańska, Bandrowska Julia
  • II miejsce – Michał Anuszewski, Dominik Kuciński, Grzegorz Domeradzki, Alan Niziński, Maks Niziński, Mikołaj Mroszczyk, Mikołaj Rozum, Bartłomiej Zulczyk, Dawid Modelski, Adam Bogumił, Adam Malewski, Kacper Mateńko
  • III miejsce – Wiktoria Udenyi, Anna Karaluch, Julia Czarnecka, Natalia Malewska, Natalia Budek, Wiktoria Machacka, Wiktoria Badowska, Daria Adamska, Natalia Szywała, Agata Bogumił
  • II miejsce – Adrian Styczyński, Damian Karaluch, Łukasz Filipowski, Szymon Witak, Szymon Macikowski, Bartosz Bogumił, Jakub Michalski, Jakub Gryczka, Konrad Ziembicki, Karol Boniecki
  • Opiekunowie – Nauczyciele wychowania fizycznego

 

Indywidualne Biegi Przełajowe gminne zawody przeprowadzony w ramach XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • I miejsce – Wiktoria Badowska
  • II miejsce – Natalia Malewska
  • III miejsce – Daria Adamska
  • IV miejsce – Wiktoria Machacka, Wioletta Karaluch
  • V miejsce – Natalia Piwek
  • VI miejsce – Mikołaj Mroszczyk, Wiktoria Udenyi
  • Opiekunowie – Nauczyciele wychowania fizycznego

 

Mistrzostwa Gminy w Piłkę Nożną Dziewcząt

  • II miejsce – Agata Bogumił, Małgorzata Sasanka, Wiktoria Badowska, Wiktoria Machacka, Magdalena Milewska, Julia Czerwińska, Daria Adamska, Weronika Guza, Anna Karaluch, Wiktoria Udenyi, Aleksandra Suchodolska
  • Opiekunowie – Katarzyna Fornal, Beata Płatek
Skip to content