Szkoła podstawowa
XXVI Ogólnopolski Mały Konkurs Recytatorski
- Srebrny Klucz do Tajemnic Wszechświata – Julia Sałańska
Opiekun:Alina Pastuszka
III Ogólnopolski Festiwal Lalki i Słowa
- I miejsce – Fryderyk Kaczorek
Opiekun: Alina Pastuszka
XXIV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Strofy o Ojczyźnie”
- I miejsce – Julia Sałańska
- II miejsce – Katarzyna Zulczyk
- wyróżnienie – Anna Sałańska, Fryderyk Kaczorek
Opiekun: Alina Pastuszka
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Europejskiej w języku angielskim
- I miejsce – Julia Gołębiewska
- II miejsce – Kinga Kopyt
Opiekun: Alina Pastuszka
VIII Wojewódzki Turniej Recytatorski Świętokrzyskiej Literatury Ludowej
- II miejsce – Fryderyk Kaczorek
- wyróżnienie – Karol Dąbrowski
Opiekun – Alina Pastuszka
IV Gminny Przegląd Młodych Talentów
- II miejsce – Ewa Odrowąż–Coates
Opiekun: Alina Pastuszka
XIV Mazowiecki Konkurs Piosenkarski „Tulipanada” finał
- wyróżnienie – zespół „Dźwięczne Półnutki”
Opiekun: Alina Pastuszka
XIII Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki „Śpiewajmy razem”
- wyróżnienie – zespół „Dźwięczne Półnutki”
Opiekun: Alina Pastuszka
XIV Mazowiecki Konkurs Piosenkarski „Tulipanada” I etap
- nominacja do finału – Dominika Czarnecka, Ewa Odrowąż–Coates, zespół „Dźwięczne Półnutki”
Opiekun: Alina Pastuszka
XI Piaseczyński Festiwal Piosenki Angielskiej
- III miejsce – Nicole Kozicka, Ewa Odrowąż–Coates
- wyróżnienie – Dominika Czarnecka
Opiekun: Alina Pastuszka
Gminny Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”
- I miejsce – Mikołaj Mroszczyk, Julia Gołębiewska
- II miejsce – Fryderyk Kaczorek
Opiekunowie: Alina Pastuszka, Anna Bojanowicz, Monika Walczak
Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek dla szkół podstawowych
- I miejsce – Wiktoria Turowska, Karolina Bartkowska
- I miejsce – Dominika Czarnecka
- I miejsce – „Dźwięczne Półnutki”
Opiekunowie: Ewelina Płatek, Alina Pastuszka
V Mazowiecki Festiwal Piosenki z Dobrym Tekstem „Muzyczna Jesień„
- Wyróżnienia – zespół „Dźwięczne półnutki”, solistka Dominika Czarnecka
Opiekun: Alina Pastuszka
Gminny Festiwal Piosenki Angielskiej w Coniewie
- II miejsce – Ewa Odrowąż–Coates, Nicole Kozicja
- III miejsce – Wiktoria Turowska, Adam Malewski
Opiekun: Alina Pastuszka
II Festiwal Lalki i Słowa
- II miejsce – Fryderyk Kaczorek
Opiekun: Alina Pastuszka
XXV Ogólnopolski Mały Konkurs Recytatorski
- Brązowy Klucz do Tajemnic Wszechświata – Katarzyna Zulczyk
Opiekun: Alina Pastuszka
Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej
- III miejsce – Katarzyna Zulczyk
Opiekun: Alina Pastuszka
Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej
- I miejsce – zespół „Dźwięczne Półnutki”
Opiekun: Alina Pastuszka
Gimnazjum
Gminny Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”
- II miejsce – Julia Zulczyk
Opiekun:Alina Pastuszka
IV Gminny Przegląd Młodych Talentów
- I miejsce – Julia Zulczyk
Opiekun: Alina Pastuszka
XIII Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki „Śpiewajmy razem”
- I miejsce – Julia Zulczyk
Opiekun: Alina Pastuszka
XI Piaseczyński Festiwal Piosenki Angielskiej
- wyróżnienie – Julia Zulczyk
Opiekun: Alina Pastuszka
XIV Mazowiecki Konkurs Piosenkarski „Tulipanada” I etap
- nominacja do finału – Julia Zulczyk
Opiekun: Alina Pastuszka
Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej
- Grand Prix – Julia Zulczyk
Opiekun: Alina Pastuszka
X Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek
- II miejsce – Julia Zulczyk
Opiekun: Alina Pastuszka
V Mazowiecki Festiwal Piosenki z Dobrym Tekstem „Muzyczna Jesień”
- I miejsce – Trio „Agrado” w składzie: Weronika Bendera, Aleksandra Ślusarczyk, Julia Zulczyk
Opiekun: Dariusz Słapek
XIII Mazowiecki Przegląd Recytatorski Jednego Poety Władysława Broniewskiego finał
- II miejsce – Maja Górecka
Opiekun: Alina Pastuszka
XIII Mazowiecki Przegląd Recytatorski Jednego Poety Władysława Broniewskiego I etap
- awans do II etapu – Maja Górecka
Opiekun: Alina Pastuszka
Gminny Festiwal Piosenki Angielskiej w Coniewie
- I miejsce – Julia Zulczyk
Opiekunowie: Alina Pastuszka, Marta Bedyńska
Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej
- II miejsce – Julia Zulczyk
- III miejsce – Igor Zulczyk
Opiekun: Alina Pastuszka