Szkoła Podstawowa
X Ogólnopolski Turniej Recytatorski Świętokrzyskiej Literatury Ludowej
- II miejsce – Karol Dąbrowski
- wyróżnienie – Fryderyk Kaczorek
Opiekun – Alina Pastuszka
XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Piosenkarskiego TULIPANADA
- I miejsce i Złoty Tulipan – zespół „Ósemeczki”
- II miejsce i Srebrny Tulipan – zespół „Dźwięczne Półnutki”
- wyróżnienie – Dominika Czarnecka
- duet: Nicole Kozicka, Ewa Odrowąż–Coates
Opiekun: Alina Pastuszka
Eliminacje gminne 41 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”
- nominacja do kolejnego etapu konkursu – Julia Sałańska
Opiekun: Beata Chudzik
Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Górze Kalwarii
- I miejsce – zespół „Ósemeczki”
- I miejsce – zespół „Dźwięczne Półnutki”
- III miejsce – Dominika Czarnecka
Opiekun: Alina Pastuszka
XIX Regionalny Przegląd Kolęd i Pastorałek w Pruszkowie
- II miejsce – duet – Ewa Odrowąż–Coates, Nicole Kozicka
- II miejsce – zespół „Dźwięczne Półnutki”
- III miejsce – zespół „Ósemeczki”
Opiekun: Alina Pastuszka
XXV Ogólnopolski Harcerski Konkurs Recytatorski „Strofy o Ojczyźnie”
- I miejsce – Julia Sałańska
Opiekun: Alina Pastuszka
VII Mazowiecki Festiwal Piosenki z Dobrym Tekstem
- III miejsce – „Dźwięczne Półnutki”
- wyróżnienie – duet – Ewa Odrowąż–Coates, Nicole Kozicka
Opiekun: Alina Pastuszka
XII Gminny Festiwal Pieśni Patriotycznej
- I miejsce w kategorii duże zespoły – chór z klasy 5b
- I miejsce w kategorii małe zespoły – „Dźwięczne Półnutki”
Opiekunowie: Robert Michota, Alina Pastuszka
VIII Gminny Festiwal Piosenki Angielskiej w Coniewie
- II miejsce – Dominika Czarnecka
- II miejsce – Nicole Kozicka, Ewa Odrowąż–Coates
- II miejsce – Dźwięczne Półnutki
Opiekun: Alina Pastuszka
Oddziały gimnazjalne
XIX Regionalny Przegląd Kolęd i Pastorałek w Pruszkowie
- wyróżnienie – Igor Zulczyk
Opiekun: Alina Pastuszka
XII Gminny Festiwal Pieśni Patriotycznej
- I miejsce w kategorii solista – Małgorzata Sasanka
VIII Gminny Festiwal Piosenki Angielskiej w Coniewie
- I miejsce – Igor Zulczyk
Opiekun: Alina Pastuszka