bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Osiągnięcia sportowe – rok 2023/2024

  /    /  Osiągnięcia sportowe – rok 2023/2024

V Turniej Piłki Siatkowej „O Ciasto Dyrektora” Zespołu Szkół nr 1 im. Ppor. Emilii Gierczak w Górze Kalwarii

  • I miejsce  – dziewczęta: Natalia Lewandowska – kapitan, Julia Sałańska, Zuzanna Szotowicz, Kaja Walendzik
  • II miejsce – chłopcy: Kajetan Mroszczyk – kapitan, Bartosz Kanabus, Mateusz Mierzejewski, Julian Deneka

Opiekun: Katarzyna Fornal

 

Gminne Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

  • II miejsce

Opiekun: Henryk Żołnowski

 

Gminne Mistrzostwa w piłce koszykowej 3×3 chłopców

  • I miejsce

Opiekun: Henryk Żołnowski

 

Gminne Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

  • I miejsce – Bartek Kanabus – kapitan, Mateusz Mierzejewski, Julian Deneka, Wiktor Antoszkiewicz, Kajetan Mroszczyk, Michał Turlejski, Oliwier Piekarniak

Opiekun: Henryk Żołnowski

 

Gminne Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

  • I miejsce – Natalia Lewandowska – kapitan, Julia Sałańska, Lena Leszczyńska, Lena Bielecka, Zuzanna Szotowicz, Weronika Kalmus

Opiekun: Katarzyna Fornal

 

Gminne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców

  • I miejsce – Antonii Bieńczak, Michał Piosik, Wojciech Wiśniewski
  • III miejsce – Julia Sałańska, Lena Leszczyńska, Kaja Walendzik

Opiekun: Katarzyna Fornal

 

Piłka koszykowa chłopców

  • II miejsce w gminie – Julia Sałańska – kapitan, Natalia Lewandowska, Lena Bielecka, Maja Chojnacka, Ola Piotrowska, Kaja Walendzik, Zuzia Szotowicz, Weronika Kalmus

Opiekun: Katarzyna Fornal

 

Mini piłka koszykowa chłopców

  • II miejsce w gminie – Maciek Topór – kapitan, Antek Bienczak, Michał Bogdan, Michał Piosik, Bartosz Duda, Szymon Fąfara, Wojtek Wiśniewski, Michał Golik, Janek Sieklicki, Franek Pilarski, Szymon Kowalczyk, Olek Grzeskiewicz

Opiekun: Katarzyna Fornal

 

Powiatowe i międzypowiatowe zawody w badmintonie

  • II miejsce w powiecie – Kajetan Mroszczyk i Bartosz Kanabus
  • II miejsce w zawodach międzypowiatowych – Kajetan Mroszczyk i Bartosz Kanabus

Opiekun: Henryk Żołnowski

 

Gminne Mistrzostwa w Badmintonie

  • III miejsca – Julia Sałańska, Natalia Lewandowska, Aleksandra Piotrowska

Opiekun: Katarzyna Fornal

 

Mistrzostwa Gminy w szachach

  • II miejsca – Oliwier Żaczek, Nataniel Przybylski, Kajetan Mroszczyk, Julia Sałańska

Opiekun: Katarzyna Fornal

 

Sztafetowe biegi przełajowe – zawody gminne

  • II miejsce – dziewczęta rocznik 2011 i młodsze (Nikola Retmaniak, Natalia Nakonieczka, Maja Balmas, Nadia Kulczyk, Karolina Macikowska, Liliana Świerczyńska)
  • II miejsce – dziewczęta rocznik 2009-20010 (Natalia Lewandowska, Lena Bielecka, Natalia Olesińska, Julia Sałańska, Maja Chojnacka, Gabriela Giesek, Antonina Balmas)
  • III miejsce – chłopcy rocznik 2011 i młodsi (Szymon Fąfara, Szymon Kowalczyk, Aleksander Grzesikiewicz, Antoni Bieńczak, Michał Piosik, Michał Golik, Jakub Pacuszka, Marcel Balicki)
  • III miejsce – chłopcy rocznik 2009-20010 (Bartosz Kanabus, Michał Turlejski, Denys Petrunko, Igor Bielecki, Seweryn Górski, Cezary Sałański, Stanisław Gregosiewicz, Maciej Porzeziński)

Opiekun: Katarzyna Fornal, Henryk Żołnowski

 

Indywidualne biegi przełajowe – Mistrzostwa Powiatu

  • I miejsca – Natalia Olesińska 7a i Szymon Fąfara 6a

Opiekun: Katarzyna Fornal

 

Indywidualne biegi przełajowe – Mistrzostwa Gminy

  • I miejsca – Natalia Olesińska 7a i Szymon Fąfara 6a
  • II miejsca – Natalia Lewandowska 8b i Szymon Kowalczyk 5b
  • III miejsca – Nadia Kulczyk 5a, Julia Sałańska 8b i Aleksander Grzesikiewicz 5b

Opiekun: Katarzyna Fornal

 

XXVI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka nożna dziewcząt.

  • III miejsce – Natalia Lewandowska, Julia Sałańska, Lena Bielecka, Maja Chojnacka, Antonina Balmas, Kaja Walendzik, Natalia Olesińska, Weronika Kalmus 7a

Opiekun: Katarzyna Fornal

 

Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria w badmintonie

  • I miejsce – Bartosz Kanabus i Kajetan Mroszczyk

Opiekun: Henryk Żołnowski

 

Biegi przełajowe na dystansie 1000m

  • Natalia Olesińska – I miejsce w gminie, w powiecie i w zawodach międzypowiatowych
  • Szymon Fąfara – I miejsce w gminie i powiecie oraz II miejsce w zawodach międzypowiatowych

Opiekun: Henryk Żołnowski

Skip to content