Konkurs plastyczny „Ktoś puka. Otwieram. To tylko anioł przyszedł”
- II miejsce – Julia Sałańska
- III miejsce – Cezary Sałański
Opiekun: Teresa Zakrzewska
XV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski W kręgu poezji księdza Jana Twardowskiego i twórczości Marka Grechuty
- I miejsce – Cezary Sałański
- II miejsce – Julia Sałańska, Dawid Laudański
Opiekun: Alina Pastuszka
Konkurs Piosenkarski Tulipanada 2023
- Kategoria młodsza solistów (8-10 lat):
- I miejsce – Złoty Tulipan – Hania Świerad
- II miejsce – Srebrny Tulipan – Julia Porowska
- wyróżnienie – Zosia Pietrzak
- Kategoria zespołów (8-10 lat):
- I miejsce – Złoty Tulipan – Zespół Wokalny Ósemeczki (Hania Świerad, Julia Porowska, Zosia Pietrzak, Martyna Drozdowska)
- Kategoria zespołów (11-14 lat):
- I miejsce – Złoty Tulipan – Zespół Wokalny Półnutki (Dominika Czarnecka, Dawid Laudański, Natalia Lewandowska, Aleksandra Piotrowska i Julia Sałańska)
- Kategoria solistów (11-14 lat):
- wyróżnienie – Dawid Laudański
Opiekun: Alina Pastuszka
Warszawski Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej ,,Zaufaj Panu”
- II miejsce – duet Dominika Czarnecka i Julia Sałańska
Opiekun: Alina Pastuszka
Eliminacje gminne 46. edycji konkursu Warszawska Syrenka
- I miejsce – Hania Świerad i Vanessa Nsofor
- II miejsce – Zosia Pietrzak i Dawid Laudański
- III miejsce – Julia Porowska
Opiekun: Alina Pastuszka
XIX Finał Konkursu Recytatorskiego i Wokalnego im. K. I. Gałczyńskiego
- II miejsce – Dawid Laudański
- wyróżnienie – Hania Świerad i Vanessa Nsofor
Opiekun: Alina Pastuszka
XVII Mazowiecki Konkurs Kolęd i Pastorałek
- II miejsce – zespół „Ósemeczki”
- wyróżnienie – Hania Świerad
Opiekun: Alina Pastuszka
III Międzynarodowy Konkurs Kolęd i Pastorałek
- IV miejsce – Dawid Laudański
Opiekun: Alina Pastuszka
X Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek w Kielcach
- wyróżnienie – Hania Świerad
Opiekun: Alina Pastuszka
XIV Ogólnopolski Turniej Recytatorski Świętokrzyskiej Literatury Ludowej
- I miejsce – Hania Świerad
- wyróżnienie – Zosia Pietrzak, Dawid Laudański
Opiekun: Alina Pastuszka
XX jubileuszowy Konkurs Jednego Poety
- II miejsce – Filip Jasik
- wyróżnienie 1 stopnia – Julia Sałańska i Vanessa Nsofor
- wyróżnienie 2 stopnia – Natalia Lewandowska
Opiekun: Alina Pastuszka
Festiwal Piosenki z Dobrym Tekstem „Muzyczna Jesień”
- Hanna Świerad – II nagroda i wiolinowy klucz
Opiekun: Alina Pastuszka
III Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki ,,Dźwięki Wolności” Gdynia 2022
- Hanna Świerad – wyróżnienie
Opiekun: Alina Pastuszka
XVI Gminny Festiwal Piosenki Patriotycznej
- Grand Prix – Zespół „Półnutki”
- I miejsce w kategorii soliści klasy 1-3 – Hanna Świerad
- III miejsce w kategorii soliści klasy 4-6 – Dawid Laudański
- I miejsce w kategorii małe zespoły klasy 4-6 – duet Bianka Nsofor i Dawid Świątkiewicz
- I miejsce w kategorii soliści klasy 7-8 – Julia Sałańska
Opiekunowie: Alina Pastuszka, Ewelina Płatek