bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Złota Księga 2008/2009

  /    /  Złota Księga 2008/2009

Dorota Osińska

W ciągu trzech lat nauki w Gimnazjum wykazała się wzorową postawą, osiągnęła najwyższy wynik egzaminu gimnazjalnego w szkole, 92 punkty na 100 możliwych do uzyskania oraz najwyższą średnią wyników w nauce w całej szkole – 5,7. Brała aktywny udział w uroczystościach, konkursach szkolnych oraz olimpiadach przedmiotowych. Godnie reprezentowała Gimnazjum w Baniosze na terenie Gminy i Powiatu. Uzyskała wyróżnienie w konkursie literackim „Być człowiekiem pośród ludzi” inspirowanym życiem, działalnością i twórczością Jana Pawła II pod patronatem biskupa Tadeusza Pikusa oraz Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno.

Wiktor Walczak

Przez trzy lata nauki w Gimnazjum zapisał się w pamięci nauczycieli i uczniów jako wzór postawy uczniowskiej. Poprzez swoje osiągnięcia przyczynił się do rozsławienia imienia szkoły. Zdobył I miejsce w konkursie organizowanym w ramach V Warszawskiej Konferencji Ekologicznej za wykonanie prezentacji multimedialnej
pt. „Środowisko najbliższej okolicy – głos i działanie należy do młodych”. Zasłynął jako twórca filmowy na poziomie szkoły i Gminy. Podczas szkolnych obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka zaprezentował nagrany i zmontowany przez siebie film pt.”Człowiek i jego prawa”. Wiktor jest młodym człowiekiem, który wyróżnia się taktem i kulturą osobistą.

Skip to content