bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Osiągnięcia artystyczne – rok 2018/2019

  /    /  Osiągnięcia artystyczne – rok 2018/2019

I Gminny Konkurs Piosenki Bajkowej

  • II miejsce – Katarzyna Zulczyk
  • II miejsce – Dominika Czarnecka
  • Opiekun – Alina Pastuszka

X Warszawski Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej „Zaufaj Panu”

  • II miejsce – duet – Nicole Kozicka, Ewa Odrowąż–Coates
  • wyróżnienie – Dominika Czarnecka
  • Opiekun – Alina Pastuszka

Ogólnopolski Konkurs Piosenkarski TULIPANADA

  • II miejsce i Srebrny Tulipan- duet – Nicole Kozicka, Ewa Odrowąż–Coates
  • III miejsce i Brązowy Tulipan – zespół „Dźwięczne Półnutki”
  • wyróżnienie – zespół „Ósemeczki”
  • Opiekun – Alina Pastuszka

VII Gminny Konkurs Młodych Talentów

  • I miejsce – Dawid Laudański
  • II miejsce – Dominika Czarnecka
  • II miejsce – Aniela Ignacik
  • I miejsce – Małgorzata Sasanka
  • Opiekunowie – Alina Pastuszka, Ewelina Płatek

I Gminny Konkurs Piosenki Bajkowej

  • II miejsce – Dominika Czarnecka
  • II miejsce – Katarzyna Zulczyk
  • Opiekun – Alina Pastuszka

X Warszawski Festiwal Piosenki Chrześcijańskiej

  • II miejsce – duet – Nicole Kozicka, Ewa Odrowąż–Coates
  • wyróżnienie – Dominika Czernecka
  • Opiekun – Alina Pastuszka

VII Ogólnopolski Konkurs „Tulipanada”

  • III miejsce – Zespół Wokalny „Dźwięczne Półnutki”
  • II miejsce – duet – Nicole Kozicka, Ewa Odrowąż–Coates
  • wyróżnienie – Zespół Wokalny „Ósemeczki”
  • Opiekun – Alina Pastuszka

VIII Mazowiecki Festiwal Piosenki z Dobrym Tekstem „Muzyczna Jesień”

  • I miejsce – Zespół Wokalny „Dźwięczne Półnutki”
  • II miejsce – duet – Nicole Kozicka, Ewa Odrowąż–Coates
  • wyróżnienie – solistka Dominika Czarnecka
  • wyróżnienie – Zespół Wokalny „Ósemeczki”
  • Opiekun – Alina Pastuszka

IV Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej – I miejsca

  • kategoria chóry i duże zespoły – chór szkolny „Andante”
  • kategoria solista – Aleksandra Piotrowska
  • kategoria zespoły – zespół „Ósemeczki”
  • kategoria duety – Aleksandra Piotrowska, Natalia Lewandowska
  • kategoria solista – Dominika Czarnecka
  • kategoria solista – Małgorzata Sasanka
  • kategoria zespół – „Dźwięczne Półnutki”
  • Opiekun – Ewelina Płatek
Skip to content