bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Osiągnięcia sportowe – rok 2019/2020

  /    /  Osiągnięcia sportowe – rok 2019/2020

Mistrzostwa Międzypowiatowe Rejonu Legionowo

  • Mistrzynie Gminy, Mistrzynie Powiatu, v-ce Mistrzynie
  • Wioletta Karaluch, Aleksandra Borowiecka, Martyna Deneka, Iga Pindelska, Gabriela Borowiecka, Maja Dudek, Amelia Świstowska, Wiktoria Soćko, Anna Karaluch, Lena Borkowska, Aleksandra Suchodolska, Oliwia Kozicka
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Gminy Góry Kalwarii w Unihokeju klas 3–6 w kat. chłopców

  • II miejsce
  • Maciej Bieniak, Bartłomiej Bieńczak, Łukasz Bocheński, Bartosz Kornaszewski, Dominik Kuciński, Kacper Mateńko, Mikołaj Mroszczyk, Aleks Niziński, Maksymilian Niziński, Filip Piekarniak, Kacper Suchodolski
    Bartosz Zulczyk, Kacper Zygmunt
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Powiatu Piaseczyńskiego w Unihokeju klas 7–8 w kat. chłopców

  • III miejsce
  • Filip Tobolski, Mikołaj Rozum, Paweł Trzaska, Łukasz Bławdziewicz, Kamil Wojtasiński, Bartłomiej Bieniak, Adam Deniszewski, Adrian Drożdż, Adam Bogumił
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Góry Kalwarii w Unihokeju klas 7–8 w kat. chłopców

  • I miejsce
  • Filip Tobolski, Mikołaj Rozum, Paweł Trzaska, Łukasz Bławdziewicz, Kamil Wojtasiński, Bartłomiej Bieniak
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Góry Kalwarii w Unihokeju klas 7–8 w kat. chłopców

  • I miejsce
  • Filip Tobolski, Mikołaj Rozum, Paweł Trzaska, Łukasz Bławdziewicz, Kamil Wojtasiński, Bartłomiej Bieniak
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Powiatu Piaseczyńskiego w Unihokeju klas 3–6 w kat. dziewcząt

  • II miejsce
  • Anna Sałańska, Julia Bandrowska, Lulia Sieroń, Aleksandra Sieklicka, Patrycja Radzyńska, Aleksandra, Warowna, Natalia Piwek, Maja Kuźma, Amelia Posiewka
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Gminy Góry Kalwarii w Unihokeju klas 3–6 w kat. dziewcząt

  • I miejsce
  • Anna Sałańska, Julia Bandrowska, Lulia Sieroń, Aleksandra Sieklicka, Patrycja Radzyńska, Aleksandra, Warowna, Natalia Piwek, Maja Kuźma, Amelia Posiewka
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Międzypowiatowe Regionu Legionowo w Unihokeju klas 7–8 w kat. dziewcząt

  • II miejsce
  • Karaluch Wioletta, Borowiecka Aleksandra, Pindelska Iga, Deneka Martyna, Borowiecka Gabriela, Dudek Maja, Soćko Wiktoria, Świstowska Amelia, Suchodolska Aleksandra, Kozicka Oliwia, Karaluch Anna, Borkowska Lena
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Powiatu Piaseczyńskiego w Unihokeju klas 7–8 w kat. dziewcząt

  • II miejsce
  • Karaluch Wioletta, Borowiecka Aleksandra, Pindelska Iga, Deneka Martyna, Borowiecka Gabriela, Dudek Maja, Soćko Wiktoria, Świstowska Amelia, Suchodolska Aleksandra, Kozicka Oliwia, Karaluch Anna, Borkowska Lena
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Gminy Góry Kalwarii w Unihokeju klas 7–8 w kat. dziewcząt

  • I miejsce
  • Karaluch Wioletta, Borowiecka Aleksandra, Pindelska Iga, Deneka Martyna, Borowiecka Gabriela, Dudek Maja, Soćko Wiktoria, Świstowska Amelia, Suchodolska Aleksandra, Kozicka Oliwia, Karaluch Anna, Borkowska Lena
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Powiatu Piaseczyńskiego w Badmintonie klas 3–6 w kat. dziewcząt

  • II miejsce
  • Julia Bandrowska, Natalia Piwek, Anna Sałańska
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Powiatu Piaseczyńskiego w Badmintonie klas 3–6 w kat. chłopców

  • II miejsce
  • Mikołaj Mroszczyk, Kajetan Mroszczyk, Maciej Bieniak
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Gminy Góry Kalwarii w Badmintonie klas 3–6 w kat. chłopców

  • I miejsce
  • Mikołaj Mroszczyk, Kajetan Mroszczyk, Maciej Bieniak
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Gminy Góry Kalwarii w Badmintonie klas 7–8 w kat. chłopców

  • II miejsce
  • Bartłomiej Bieniak, Filip Tobolski, Łukasz Bławdziewicz
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Gminy Góry Kalwarii w Badmintonie klas 7–8 w kat. dziewcząt

  • II miejsce
  • Martyna Deneka, Wioletta Karaluch, Aleksandra Borowiecka
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Gminy Góry Kalwarii w Badmintonie klas 3–6 w kat. dziewcząt

  • I miejsce
  • Julia Bandrowska, Natalia Piwek, Anna Sałańska
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie klas 7–8 w kat. chłopców

  • I miejsce – Bartłomiej Bieniak
  • II miejsce – Filip Tobolski
  • III miejsce – Łukasz Bławdziewicz
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie klas 7–8 w kat. dziewcząt

  • I miejsce – Martyna Deneka
  • II miejsce – Wioletta Karaluch
  • III miejsce – Aleksandra Borowiecka
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie klas 3–6 w kat. dziewcząt

  • I miejsce – Julia Bandrowska
  • II miejsce – Natalia Piwek
  • III miejsce – Anna Sałańska
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie klas 3–6 w kat. chłopców

  • I miejsce – Mikołaj Mroszczyk
  • II miejsce – Kajetan Mroszczyk
  • III miejsce – Maciej Bieniak
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Gminy Góry Kalwarii w piłce siatkowej dziewcząt w ramach XXII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • III miejsce
  • Karaluch Anna, Lena Borkowska, Zuzanna Daszkiewicz, Nikola Mirgos, Aleksandra Suchodolska, Wiktoria Udenyi, Martyna Deneka, Gabriela Borowiecka
  • Opiekun: Katarzyna Fornal

Mistrzostwa Gminy Góry Kalwarii w minipiłce siatkowej chłopców w ramach XXII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • III miejsce
  • Maciej Bieniak, Bartłomiej Bieńczak, Filip Piekarniak, Mikołaj Mroszczyk, Bartosz Lewandowski, Dominik Kuciński, Bartosz Zulczyk, Adam Świstowski, Wiktor Burchacki
  • Opiekun: Katarzyna Fornal

XVI Mikołajkowe Igrzyska Sportowe

  • I miejsce
  • Maja Malisiak, Nikola Retmaniak, Aleksander Grzesikiewicz, Szymon Blachliński, Maja Antoszkiewicz, Karolina Bednarska, Szymon Fąfara, Dawid Laudański, Nina Golańska, Małgorzata Odolińska, Kuba Pindelski, Dawid Świątkiewicz
  • Opiekun: Beata Świątkiewicz

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

Klasy 4-6 Dziewczęta
  • I miejsce – Kinga Lutek, klasa 6b
  • II miejsce – Karina Kanabus, klasa 6b
  • III miejsce – Alicja Gołębiewska, klasa 6b
Klasy 4-6 Chłopcy
  • I miejsce – Bartłomiej Bieńczak, klasa 6a
  • II miejsce – Bartosz Zulczyk, klasa 6b
  • III miejsce – Maciej Bieniak, klasa 6a
Klasy 7-8 Dziewczęta
  • I miejsce – Anna Karaluch, klasa 8a
  • II miejsce – leksandra Suchodolska, klasa 7b
  • III miejsce – Wioleta Karaluch, klasa 7b
Klasy 7-8 Chłopcy
  • I miejsce – Adam Deniszewski, klasa 8a
  • II miejsce – Łukasz Bławdziewicz, klasa 8a
  • III miejsce – Bartłomiej Bieniak, klasa 8a
  • Opiekun: Katarzyna Fornal

Mistrzostwa Gminy Góry Kalwarii w piłce koszykowej chłopców w ramach XXII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • III miejsce
  • Maciej Bieniak, Bartłomiej Bieńczak, Dominik Kuciński, Mikołaj Mroszczyk, Aleks Niziński, Maksymilian Niziński, Filip Piekarniak, Igor Postek, Adam Świstowski, Bartosz Zulczyk
  • Opiekun: Katarzyna Fornal

XXVII Uliczne Biegi Niepodległościowe

  • I miejsce – Natalia Piwek
  • II miejsce – Szymon Fąfara, Zofia Nowak
  • Opiekun: Beata Płatek, Henryk Żołnowski

Mistrzostwa Gminy Góry Kalwarii w Badmintonie Dziewcząt w ramach XXII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • I miejsce
  • Natalia Piwek, Julia Bandrowska, Anna Sałańska
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Powiatu Piaseczyńskiego w Biegu Przełajowym Indywidualnym w ramach XXII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • II miejsce
  • Natalia Piwek
  • Opiekun: Robert Michota

Mistrzostwa Gminy Góry Kalwarii w piłce nożnej dziewcząt w ramach XXII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • III miejsce
  • Wioletta Karaluch, Anna Karaluch, Iga Pindelska, Martyna Deneka, Aleksandra Suchodolska, Gabriela Borowiecka, Maja Dudek, Oliwia Kozicka, Wiktoria Udeny, Amelia Świstowska, Lena Borkowska
  • Opiekun: Robert Michota

Indywidualne biegi przełajowe w ramach XXII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • I miejsce – Natalia Piwek, Zofia Nowak, Oliwia Kozicka
  • II miejsce – Maciej Bieniak, Wiktoria Udenyi
  • V miejsce – Amelia Świstowska
  • Opiekunowie: Nauczyciele wychowania fizycznego

Sztafetowe biegi przełajowe w ramach XXII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • Dziewczęta 2007-2008 – II miejsce – Natalia Piwek, Patrycja Radzyńska, Zuzanna Chojnacka, Aleksandra Ziembicka, Oliwia Derwińska, Lena Topór, Julia Bandrowska, Oliwia Szywała, Joanna Kamińska, Vanessa Nsofor
  • Chłopcy 2007-2008 – II miejsce – Bartłomiej Zulczyk, Aleksander Niziński, Maksymilian Niziński, Mikołaj Mroszczyk, Dominik Kuciński, Adam Świstowski, Michał Oliński, Maciej Bieniak, Bartosz Szymczak, Sebastian Burny, Sebastian Ziembicki, Alan Kulczyk
  • Dziewczęta 2005-2006 – II miejsce – Julia Czarnecka, Oliwia Kozicka, Amelia Świstowska, Anna Karaluch, Zuzanna Daszkiewicz, Karolina Golańska, Nicole Kozicka, Wioleta Karaluch, Gabriela Borowiecka, Aleksandra Borowiecka
  • Opiekunowie: Nauczyciele wychowania fizycznego
Skip to content