bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Baniosze

  /  Aktualności   /  Powtórzony sukces

Powtórzony sukces

28 maja w Parku Hassów w Warszawie odbył się koncert laureatów XI Warszawskiego Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej ,,ZAUFAJ PANU’’. Mimo niesprzyjającej pogody wszyscy wyróżnieni i nagrodzeni przybyli na podsumowanie konkursu.

Wiedzieliśmy, że nasz zespół wokalny ,,Półnutki” i Zosia Pietrzak są w gronie laureatów, a Dawid Laudański wśród wyróżnionych. Zespół i Zosia występowali w koncercie finałowym. Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji, prowadząca odczytała werdykt.

Byliśmy bardzo szczęśliwi, bo Półnutki otrzymały I miejsce i powtórzyły w ten sposób sukces swoich koleżanek ,,Dźwięcznych Półnutek”, które równo 5 lat wcześniej zdobyły I miejsce w konkursie ,,Zaufaj Panu”.

Kolejna nasza chluba to Zosia Pietrzak, która w swej kategorii wywalczyła II miejsce. Dawid występował w najliczniej obsadzonej kategorii , do 14 lat i otrzymał wyróżnienie!

Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych wokalistów i doceniamy ich samozaparcie i ogrom pracy, jaką wkładają w doskonalenie swych umiejętności pod czujnym okiem p. Aliny Pastuszki.

Alina Pastuszka

Skip to content