bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Baniosze

  /  Aktualności   /  Konkurs międzyszkolny i akcja charytatywna

Konkurs międzyszkolny i akcja charytatywna

DRODZY UCZNIOWIE!
Konkurs polega na zebraniu, jak największej liczby kroków przez uczniów każdej zgłoszonej szkoły. Odbywa się w terminie: 24 stycznia – 6 lutego 2022. Uczniowie wykonują kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym, to suma kroków 50najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej ilości uczniów.
Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej. Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4!

1 AKTYWNY UCZEŃ W KONKURSIE = 5 zł na konto WOŚP
Dodatkowo, za każdego ucznia naszej szkoły, który wykona w aplikacji minimum 1000 kroków w okresie trwania konkursu, Fundacja Pho3nix przekaże na konto WOŚP 5 PLN.
Celem fundacji jest przekazanie 1 000 000 PLN na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Liczy się jak największa liczba zarejestrowanych, aktywnych uczniów!
Akcja rejestracyjna już ruszyła! Nie zwlekaj!
Im większa frekwencja, tym większa szansa na zdobycie nagród indywidualnych oraz zebranie 1 000 000 od Fundacji Pho3nix na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
APLIKACJA MOBILNA PHO3NIX KIDS
Konkurs przeprowadzony będzie w całości w darmowej aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play (dla telefonów z systemem Android) oraz AppStore (dla telefonów z systemem iOS). Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę „Pho3nix Kids”.

REJESTRACJA UCZNIÓW
Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybiera z listy placówkę, której jest uczniem. Wybór szkoły jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w rywalizacji na kroki w terminie 24.01 – 6.02.2022 r.
Aby upewnić się, że uczeń ma poprawnie przypisaną szkołę, należy zajrzeć w „PROFIL” użytkownika. Jeśli uczeń ma przypisaną błędną szkołę lub nie przypisał szkoły w ogóle, powinien się skontaktować z pomocą techniczną pod adresem pomoc@pho3nix-kids.com w celu przypisania go do właściwej szkoły.
Do momentu startu konkursu w aplikacji widoczne są indywidualne wyzwania, które wprowadzą uczniów w mechanikę działania aplikacji i mogą stanowić idealną rozgrzewkę przed konkursem międzyszkolnym i rywalizacją o nagrody dla uczniów.
INFORMACJA O REJESTRACJI:
https://mcusercontent.com/d1d48393d018f64c045032c2b/files/10819792-4227-d109-22ec-5a47e540b420/Instrukcja_Rejestracji.01.pdf

UWAGA:
Aplikację można podłączyć do krokomierza lub zegarka sportowego. Aplikacja w celu pobrania danych o wykonanych krokach integruje się z aplikacją Google Fit lub Apple Health – każdą z tych aplikacji możesz połączyć ze swoim krokomierzem lub zegarkiem sportowym.
Android:
Do liczenia kroków można również używać opasek i zegarków sportowych. W przypadku systemu Android, brane pod uwagę są wszystkie opaski oraz zegarki sportowe które można zintegrować z aplikacją Google Fit. Aby to zrobić należy pobrać aplikację przeznaczoną do danej opaski bądź zegarka sportowego którą znajdziemy w Sklepie Google Play (dla przykładu dla opaski Xiaomi jest to aplikacja Mi Fit, dla opaski Huawei jest to aplikacja Zdrowie Huawei). Po zainstalowaniu aplikacji dedykowanej dla urządzenia należy połączyć ją z opaską, a następnie zsynchronizować aplikację opaski z Google Fit, wtedy kroki zebrane na opasce będą pojawiały się również w Pho3nix Kids.

iOS:
Do liczenia kroków można również używać opasek i zegarków sportowych. W przypadku systemu iOS, brane pod uwagę są opaski oraz zegarki sportowe firm: “Huawei”; “Xiaomi”; “Garmin”; “Fitbit”; “Samsung”; “Lenovo”; “Suunto”; “Polar”; “Wahoo”; “Roneberg”. Aby zsynchronizować opaskę z Pho3nix Kids należy pobrać aplikację przeznaczoną do danej opaski bądź zegarka sportowego którą znajdziemy w App Store (dla przykładu dla opaski Xiaomi jest to aplikacja Mi Fit, dla opaski Huawei jest to aplikacja Zdrowie Huawei). Po zainstalowaniu takiej aplikacji należy połączyć ją z opaską, a następnie zsynchronizować aplikację opaski z Apple Health, wtedy kroki zebrane na opasce będą pojawiały się również w Pho3nix Kids.

INSTRUKCJA REJESTRACJI UCZNIA W APLIKACJI PHO3NIX KIDS (PDF)

Katarzyna Fornal
Dorota Adamska
Inez Goźlińska

Skip to content