Najbardziej oryginalna laleczka wybrana
We wtorek o godzinie 19.00 zakończył się plebiscyt na najbardziej oryginalną laleczkę wykonaną przez uczniów naszej szkoły w projekcie „Wszystkie Kolory Świata”.
I miejsce bezkonkurencyjnie zajęła laleczka wykonana przez Julię Sieroń zdobywając aż 63% wszystkich głosów. Na drugim miejscu znalazł się chłopiec Seweryna Górskiego (10% głosów), a trzecie miejsce zajęła laleczka Kosmy Stolarskiego (6% głosów).
Te trzy laleczki zostaną wystawione na licytację, która odbędzie się w dniu 16 marca w godzinach 16.30 – 18.30 podczas zebrania z rodzicami. Pozostałe laleczki będzie można kupić w tym samym czasie. Wszystkie środki pochodzące ze sprzedaży zostaną przekazane na konto fundacji UNICEF, która przeznaczy je na pomoc dzieciom – ofiarom wojny w Ukrainie.