bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Szkoła Podstawowa w Baniosze

  /  Aktualności   /  Dzień Sportu

Dzień Sportu

Poniedziałek 22.06.2015 r. był w naszej szkole dniem szczególnym i oczekiwanym przez wielu uczniów, którzy lubią sport. DZIEŃ SPORTU, to czas rywalizacji, walki fair play i dobrej zabawy. Starsi uczniowie mogli się zmierzyć w konkurencjach lekkoatletycznych, a młodsi współzawodniczyli na torze sprawnościowym. Dzień ten na pewno dobrze zapamięta uczennica kl. 6A – Weronika Adamska, która ustanowiła nowy REKORD SZKOŁY w skoku wzwyż – 1.32m! Gratulujemy Weronice i wszystkim zwycięzcom poszczególnych konkurencji, jak również wszystkim czynnym uczestnikom zawodów.
Oto wyniki rywalizacji w poszczególnych konkurencjach lekkoatletycznych:

GIMNAZJUM

bieg na dystansie 100 m.:
Kl. I
I miejsce – Dawid Sibilski
Kl. II
I miejsce – Wiktoria Myszkowska
II miejsce – Aleksandra Zaręba
I miejsce – Patryk Nowicki
Kl. III
I miejsce – Karolina Koniarska
I miejsce – Michał Płatek

biegi długie – dz. 600m, chł. 1000m:
Kl. I
I miejsce – Gabriela Walczyk
II miejsce – Weronika Bendera
Kl. II
I miejsce – Aleksandra Zaręba
II miejsce – Monika Nakwaska
I miejsce – Dawid Gładecki
II miejsce – Rafał Matusik
Kl. III
I miejsce – Karolina Koniarska
II miejsce – Patrycja Pastuch
I miejsce – Sebastian Świętojański
II miejsce – Przemysław Ogrzewalski
III miejsce – Michał Płatek

rzut piłką lekarską:
Kl. I
I miejsce – Wiktoria Stańczak
Kl. II
I miejsce – Wiktoria Myszkowska
I miejsce – Dawid Gładecki
II miejsce – Kamil Gryczka
III miejsce – Rafał Matusik
Kl. III
I miejsce – Aleksandra Stańczak
II miejsce – Martyna Sibilska
I miejsce – Michał Płatek

skok w dal:
Kl. II
I miejsce – Wiktoria Myszkowska
Kl. III
I miejsce – Patrycja Pastuch
II miejsce – Aleksandra Boniecka
I miejsce – Szymon Kraszewski
II miejsce – Przemysław Ogrzewalski
III miejsce – Miłosz Sałański

rzut piłeczką palantową:
Kl. II
I miejsce – Milena Czarnota
II miejsce – Aleksandra Zaręba
I miejsce – Patryk Nowicki
Kl. III
I miejsce – Aleksandra Stańczak
I miejsce – Przemysław Ogrzewalski

SZKOŁA PODSTAWOWA

bieg na dystansie 60 m:
Kl. IV
I miejsce – Natalia Budek
II miejsce – Wiktoria Badowska
III miejsce – Weronika Guza
I miejsce – Sebastian Rytka
II miejsce – Szymon Witak
III miejsce – Karol Dąbrowski
Kl. V
I miejsce – Daria Adamska
II miejsce – Zuzanna Koniarska
III miejsce – Ilona Bednarczyk
I miejsce – Kacper Soćko
Konrad Wosztyl
II miejsce – Jakub Zulczyk
III miejsce – Łukasz Filipowski
Kl. VI
I miejsce – Aleksandra Piwek
II miejsce – Barbara Walczak
III miejsce – Aleksandra Ćwiek
I miejsce – Szymon Bartosik
II miejsce – Dawid Stachowski
III miejsce – Krzysztof Świątek

biegi długie – kl. V–VI dz. 600m, chł. 1000m:
Kl. IV dziewczęta – 350m
I miejsce – Wiktoria Badowska
II miejsce – Natalia Budek

III miejsce – Karolina Gładecka
chłopcy – 700m
I miejsce – Mateusz Lutek
II miejsce – Gabriel Szymański
III miejsce – Sebastian Rytka
Kl. V
I miejsce – Ilona Bednarczyk
II miejsce – Natalia Szywała
III miejsce – Natalia Świstowska
I miejsce – Konrad Wosztyl
II miejsce – Kacper Soćko
III miejsce – Adrian Styczyński
Kl. VI
I miejsce – Aleksandra Piwek
II miejsce – Martyna Zaręba
III miejsce – Aleksandra Ćwiek
I miejsce – Grzegorz Kaczyński
II miejsce – Mateusz Dworzecki

rzut piłką lekarską:
Kl. IV
I miejsce – Natalia Budek
II miejsce – Aleksandra Sadowska
III miejsce – Julia Kańska
I miejsce – Szymon Witak
II miejsce – Bartłomiej Goliszewski
III miejsce – Kacper Sobieraj
Kl. V
I miejsce – Ilona Bednarczyk
II miejsce – Zuzanna Koniarska
III miejsce – Patrycja Świątkiewicz
I miejsce – Szymon Maćkowski
Kl. VI
I miejsce – Maria Sierszuła
II miejsce – Kinga Walendzik
I miejsce – Dawid Stachowski
II miejsce – Szymon Bartosik

skok w dal:
Kl. IV
I miejsce – Alicja Walczyk
Kl. V
I miejsce – Daria Adamska
II miejsce – Klaudia Pacuszka
III miejsce – Maja Górecka
I miejsce – Jakub Zulczyk
Kl. VI
I miejsce – Julia Domżałowska
II miejsce – Barbara Walczak
I miejsce – Szymon Bartosik
II miejsce – Krzysztof Świątek

rzut piłeczką palantową:
Kl. IV
I miejsce – Weronika Guza
II miejsce – Natalia Budek
I miejsce – Sebastian Rytka
II miejsce – Karol Dąbrowski
III miejsce – Mateusz Lutek
Kl. V
I miejsce – Alicja Bińkowska
II miejsce – Malwina Miszewska
I miejsce – Konrad Wosztyl
II miejsce – Szymon Biczyk
III miejsce – Łukasz Filipowski
Kl. VI
I miejsce – Izabela Sroczyńska
I miejsce – Adrian Parol

skok wzwyż:
Kl. IV
I miejsce – Patryk Górski
Kl. V
I miejsce – Kacper Soćko
Kl. VI
I miejsce – Grzegorz Kaczyński
I miejsce – Weronika Adamska
II miejsce – Aleksandra Piwek
III miejsce – Natalia Świstowska

Klasy 0-3 szkoły podstawowej:

Zespół wychowania fizycznego

Skip to content