bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Szkoła Podstawowa w Baniosze

  /  Aktualności   /  BIEGAM, SKACZĘ, RZUCAM!

BIEGAM, SKACZĘ, RZUCAM!

Dzień 7 czerwca 2016r. był w naszej szkole DNIEM SPORTU. Tego dnia odbyły się ZAWODY LEKKOATLETYCZNE. Mogli w nich wystartować wszyscy uczniowie, którzy mieli ochotę sprawdzić się w wybranych konkurencjach. Odbyły się biegi sprinterskie i na dłuższych dystansach w zależności od wieku uczestników, a także skok w dal, rzut piłeczką palantową i lekarską.
Klasy 0–III również uczestniczyły w zawodach, rywalizując w „wyścigach rzędów”.
Pogoda dopisała i uczniowie również!
Rywalizacja przebiegała w sportowej atmosferze i z poszanowaniem zasady fair play. Wszyscy uczestnicy poszczególnych konkurencji nagradzani byli słodkimi upominkami, bez względu na zajęte miejsce. Sportowe zaangażowanie naszych uczniów jest gwarancją aktywnego spędzenia wakacji.

Oto wyniki rywalizacji w poszczególnych konkurencjach:

Gimnazjum
Bieg na dystansie 100m:

Klasa 1 (chłopcy):
I miejsce – Dawid Stachowski
II miejsce – Jakub Wosztyl
III miejsce – Maksymilian Haman

Klasa 1 (dziewczęta):
I miejsce – Aleksandra Piwek
II miejsce – Martyna Zaręba
III miejsce – Karolina Zientarska

Aleksandra Piwek ustanowiła nowy REKORD SZKOŁY
w biegu na dystansie 100m uzyskując wynik 14.14s.

Klasa 2 (chłopcy):
I miejsce – Szymon Borowiecki
II miejsce – Igor Wróblewski
III miejsce – Dawid Sibilski

Klasa 3 (chłopcy):
I miejsce – Patryk Nowicki
II miejsce – Kamil Gryczka

Klasa 3 (dziewczęta):
I miejsce – Milena Czarnota
II miejsce – Oliwia Sawicka
III miejsce – Aleksandra Zaręba

Biegi długie (dziewczęta 600m, chłopcy 1000m):

Klasa 1 (chłopcy):
I miejsce – Jakub Wosztyl

Klasa 1 (dziewczęta):
I miejsce – Karolina Zientarska
II miejsce – Martyna Zaręba

Klasa 2 (chłopcy):
I miejsce – Kacper Teodorczuk

Klasa 3 (chłopcy):
I miejsce – Dawid Gładecki

Klasa 3 (dziewczęta):
I miejsce – Aleksandra Zaręba

Rzut piłką lekarską:

Klasa 1 (chłopcy):
I miejsce – Mikołaj Ogrzewalski
II miejsce – Dawid Stachowski
III miejsce – Jakub Wosztyl

Klasa 1 (dziewczęta):
I miejsce – Aleksandra Ćwiek
II miejsce – Karolina Zientarska
III miejsce – Izabela Sroczyńska

Klasa 2 (chłopcy):
I miejsce – Szymon Borowiecki
II miejsce – Bartłomiej Jeleń
III miejsce – Kacper Teodorczuk

Klasa 2 (dziewczęta):
I miejsce – Gabriela Walczyk
II miejsce – Agata Słowik
III miejsce – Klaudia Fusiarz

Klasa 3 (chłopcy):
I miejsce – Mateusz Tomaszewski
II miejsce – Patryk Nowicki
III miejsce – Dawid Gładecki

Klasa 3 (dziewczęta):
I miejsce – Sandra Zduńczyk
II miejsce – Oliwia Sawicka
III miejsce – Urszula Idaczyk

Skok w dal:

Klasa 1 (chłopcy):
I miejsce – Dawid Stachowski
II miejsce – Jakub Wosztyl

Klasa 1 (dziewczęta):
I miejsce – Aleksandra Piwek
II miejsce – Weronika Adamska
III miejsce – Karolina Zientarska

Klasa 2 (chłopcy):
I miejsce – Jakub Drozdowski
II miejsce – Dawid Sibilski
III miejsce – Szymon Borowiecki

Klasa 3 (chłopcy):
I miejsce – Patryk Nowicki
II miejsce – Kamil Wiśniewski
III miejsce – Kamil Gryczka

Klasa 3 (dziewczęta):
I miejsce – Milena Czarnota
II miejsce – Aleksandra Zaręba

Rzut piłeczką palantową:

Klasa 1 (chłopcy):
I miejsce – Jakub Wosztyl
II miejsce – Dawid Stachowski

Klasa 1 (dziewczęta):
I miejsce – Izabela Sroczyńska

Klasa 2 (chłopcy):
I miejsce – Kacper Teodorczuk
II miejsce – Jakub Kur
III miejsce – Bartłomiej Jeleń

Klasa 2 (dziewczęta):
I miejsce – Agata Słowik

Klasa 3 (chłopcy):
I miejsce – Patryk Nowicki

Klasa 3 (dziewczęta):
I miejsce – Milena Czarnota

Szkoła podstawowa
Bieg na dystansie 60m:

Klasa 4 (chłopcy):
I miejsce – Bartłomiej Bieniak
II miejsce – Łukasz Bławdziewicz
III miejsce – Oliwier Olbrychski

Klasa 4 (dziewczęta):
I miejsce – Lena Borkowska
II miejsce – Wiktoria Udenyi
III miejsce – Zuzanna Daszkiewicz

Klasa 5 (chłopcy):
I miejsce – Alan Niziński
II miejsce – Łukasz Błaszczyk
III miejsce – Mateusz Lutek

Klasa 5 (dziewczęta):
I miejsce – Wiktoria Badowska
II miejsce – Julia Kańska

Klasa 6 (chłopcy):
I miejsce – Adrian Styczyński
II miejsce – Szymon Macikowski
III miejsce – Jakub Zulczyk

Klasa 6 (dziewczęta):
I miejsce – Daria Adamska
II miejsce – Zuzanna Koniarska
III miejsce – Ilona Bednarczyk

Biegi długie
klasa 4 dziewczęta 350m, chłopcy 700m
klasa 5–6 dziewczęta 600m, chłopcy 1000m

Klasa 4 (chłopcy):
I miejsce – Łukasz Bławdziewicz
II miejsce – Bartłomiej Bieniak
III miejsce – Krzysztof Teodorczuk

Klasa 4 (dziewczęta):
I miejsce – Lena Borkowska
II miejsce – Wiktoria Udenyi
III miejsce – Zuzanna Daszkiewicz

Klasa 5 (chłopcy):
I miejsce – Mateusz Lutek
II miejsce – Alan Niziński
III miejsce – Dawid Bogdan

Klasa 5 (dziewczęta):
I miejsce – Wiktoria Badowska

Klasa 6 (chłopcy):
I miejsce – Konrad Wosztyl
II miejsce – Damian Karaluch
III miejsce – Jakub Zulczyk

Klasa 6 (dziewczęta):
I miejsce – Ilona Bednarczyk
II miejsce – Natalia Szywała
III miejsce – Daria Adamska

Rzut piłką lekarską

Klasa 4 (chłopcy):
I miejsce – Oliwier Olbrychski
II miejsce – Piotr Liszewski
III miejsce – Paweł Kaczyński

Klasa 4 (dziewczęta):
I miejsce – Patrycja Kozakiewicz
II miejsce – Wiktoria Udenyi
III miejsce – Lena Borkowska

Klasa 5 (chłopcy):
I miejsce – Dawid Bogdan
II miejsce – Mateusz Lutek
III miejsce – Maciej Sieklicki

Klasa 5 (dziewczęta):
I miejsce – Agata Bogumił
II miejsce – Wiktoria Machacka
III miejsce – Julia Kańska

Klasa 6 (chłopcy):
I miejsce – Łukasz Kubiak
II miejsce – Kacper Mierzejewski i Szymon Maćkowski
III miejsce – Łukasz Filipowski

Klasa 6 (dziewczęta):
I miejsce – Ilona Bednarczyk
II miejsce – Patrycja Świątkiewicz
III miejsce – Daria Adamska

Skok w dal

Klasa 4 (chłopcy):
I miejsce – Bartłomiej Bieniak
II miejsce – Paweł Kaczyński
III miejsce – Adam Deniszewski

Klasa 4 (dziewczęta):
I miejsce – Lena Borkowska
II miejsce – Wiktoria Udenyi

Klasa 5 (chłopcy):
I miejsce – Łukasz Błaszczyk
II miejsce – Jakub Sieklicki

Klasa 5 (dziewczęta):
I miejsce – Agata Bogumił
II miejsce – Wiktoria Badowska
III miejsce – Inez Borkowska

Klasa 6 (chłopcy):
I miejsce – Szymon Macikowski
II miejsce – Adrian Styczyński
III miejsce – Jakub Zulczyk

Klasa 6 (dziewczęta):
I miejsce – Ilona Bednarczyk
II miejsce – Daria Adamska
III miejsce – Julia Gołębiewska

Rzut piłeczką palantową

Klasa 4 (chłopcy):
I miejsce – Piotr Liszewski
II miejsce – Sebastian Rytka
III miejsce – Damian Wosztyl

Klasa 4 (dziewczęta):
I miejsce – Natalia Malewska
II miejsce – Marta Słowik
III miejsce – Anna Karaluch

Klasa 5 (chłopcy):
I miejsce – Mateusz Lutek
II miejsce – Dawid Bogdan
III miejsce – Mateusz Bryła

Klasa 5 (dziewczęta):
I miejsce – Agata Bogumił
II miejsce – Wiktoria Badowska
III miejsce – Natalia Budek

Klasa 6 (chłopcy):
I miejsce – Łukasz Kubiak
II miejsce – Łukasz Filipowski
III miejsce – Konrad Wosztyl

Klasa 6 (dziewczęta):
I miejsce – Klaudia Pacuszka
II miejsce – Ilona Bednarczyk
III miejsce – Zuzanna Koniarska

WIELKIE BRAWA
DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW ZAWODÓW!

Nauczyciele
wychowania fizycznego
i nauczania początkowego

Skip to content