Znów ze sceny wybrzmi imię naszej szkoły!!!
Wiadomo już, że zespół wokalny Ósemeczki, prowadzony przez p. Alinę Pastuszkę, został laureatem XXIV Konkursu Piosenkarskiego Tulipanada 2026. O tym, które miejsce przyznali nam fantastyczni jurorzy, przekonamy się dopiero 6 czerwca, ale już dziś jesteśmy pewni, że znów usłyszymy imię naszej szkoły – Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Baniosze i ogromna radość, wzruszenie na moment odejmie nam głos.
Dziękuję Dziewczynki za Waszą determinację, za chęci i mobilizację nawet wtedy, kiedy chciałoby się po prostu poszaleć, czy urządzić sobie pogaduchy. Jesteście moją dumą, cudną wizytówką placówki, jak powtarza Pan Dyrektor
i, jak to pięknie nazwała Pani Agnieszka Sałańska, ambasadorkami naszej szkoły.
Dziękujemy Rodzicom, którzy wspierają ósemeczkowe działania i wożą na konkursy nie patrząc na czas i odległość. Dziękujemy wszystkim, którzy nas dopingują i cieszą się nawet najmniejszymi sukcesami.
Alina Pastuszka



