Zielona Szkoła klas 8
W dniach 25–27 maja 2026 roku uczniowie klas ósmych uczestniczyli w trzydniowej wycieczce autokarowej do Krakowa, Zakopanego oraz Energylandii. Podczas wyjazdu zwiedzili najważniejsze zabytki Krakowa, m.in. Rynek Główny, Sukiennice i Wawel, a także poznali uroki Podhala i Zakopanego, odwiedzając Wielką Krokiew, Krupówki oraz Gubałówkę. Ostatni dzień wycieczki spędzili w Energylandii – największym parku rozrywki w Polsce. Wyjazd był okazją do integracji, wspólnego spędzenia czasu oraz zdobycia wielu nowych doświadczeń i miłych wspomnień.
Katarzyna Zgorzała
Dorota Sikorska
Elżbieta Jakubiak

























