bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Baniosze

  /  Aktualności   /  Zielona Szkoła klas 8

Zielona Szkoła klas 8

W dniach 25–27 maja 2026 roku uczniowie klas ósmych uczestniczyli w trzydniowej wycieczce autokarowej do Krakowa, Zakopanego oraz Energylandii. Podczas wyjazdu zwiedzili najważniejsze zabytki Krakowa, m.in. Rynek Główny, Sukiennice i Wawel, a także poznali uroki Podhala i Zakopanego, odwiedzając Wielką Krokiew, Krupówki oraz Gubałówkę. Ostatni dzień wycieczki spędzili w Energylandii – największym parku rozrywki w Polsce. Wyjazd był okazją do integracji, wspólnego spędzenia czasu oraz zdobycia wielu nowych doświadczeń i miłych wspomnień.

Katarzyna Zgorzała

Dorota Sikorska

Elżbieta Jakubiak

Przejdź do treści