bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Szkoła Podstawowa w Baniosze

  /  Aktualności   /  Zawody pływacie

Zawody pływacie

Dnia 5.04.2013 r. na basenie
w Górze Kalwarii odbyły się Zawody Pływackie – Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria Szkół Podstawowych
i Gimnazjów.

Szkołę Podstawową reprezentowali następujący uczniowie:
1. Inez Borkowska kl. III
2. Amelia Pindelska kl. III
3. Dominik Szerszeń kl. III
4. Piotr Trzaska kl. III
5. Maria Sierszuła kl. IV
6. Aleksandra Piwek kl. IV
7. Karolina Zientarska kl. IV
8. Mikołaj Ogrzewalski kl. IV
9. Mateusz Dworzecki kl. IV
10. Aleksandra Michalecka kl. V
11. Agata Słowik kl. V
12. Szymon Borowiecki kl. V
13. Marcelina Nowicka kl. VI
14. Patryk Nowicki kl. VI
15. Dawid Gładecki kl. VI

Sztafeta dziewcząt i chłopców (8x25m styl dowolny)
wywalczyła III miejsce.

W startach indywidualnych uczniowie zajęli następujące miejsca:
kl. III
25m styl grzbietowy:
Piotr Trzaska – I miejsce
25m styl dowolny:
Dominik Szerszeń – 4 miejsce
Inez Borkowska – 6 miejsce

kl. IV
50m styl grzbietowy:
Mateusz Dworzecki – 4 miejsce
50m styl dowolny:
Mikołaj Ogrzewalski – III miejsce
Aleksandra Piwek – 6 miejsce
25m styl motylkowy:
Karolina Zientarska – I miejsce
50m styl klasyczny:
Maria Sierszuła – I miejsce

kl. V
50m styl dowolny:
Szymon Borowiecki – II miejsce
50m styl grzbietowy:
Agata Słowik – 6 miejsce

kl. VI
50m styl grzbietowy:
Marcelina Nowicka – I miejsce
Dawid Gładecki – 6 miejsce

Gimnazjum reprezentowali następujący uczniowie:
1. Aleksandra Teodorczuk kl. I
2. Aleksandra Sośniak kl. I
3. Paulina Teodorczuk kl. II
4. Agnieszka Machnikowska kl. II
5. Martyna Staluszka kl. III
6. Justyna Woźnica kl. III
7. Sebastian Świętojański kl. I
8. Patryk Zwierzyński kl. I
9. Sebastian Borowiecki kl. II
10.Krystian Dworzecki kl. II
11.Łukasz Jaworski kl. II
12.Grzegorz Maliszewski kl. III
13.Wojciech Kański kl. III
14.Grzegorz Gardas kl. III

Sztafeta dziewcząt i chłopców (6x25m styl dowolny)
zajęła II miejsce.

W startach indywidualnych uczniowie zajęli następujące miejsca:
kl. I
50m styl grzbietowy:
Aleksandra Teodorczuk – 4 miejsce
Patryk Zwierzyński – 4 miejsce
50m styl dowolny:
Aleksandra Sośniak – I miejsce
Sebastian Świętojański – III miejsce

kl. II
50m styl grzbietowy:
Krystian Dworzecki – II miejsce
Paulina Teodorczuk – 5 miejsce
50m styl dowolny:
Sebastian Borowiecki – II miejsce
50m styl klasyczny:
Łukasz Jaworski – 4 miejsce

kl. III
50m styl grzbietowy:
Martyna Staluszka – II miejsce
Wojciech Kański – I miejsce
50m styl dowolny:
Justyna Woźnica – II miejsce
Grzegorz Maliszewski – 4 miejsce
50m styl klasyczny:
Grzegorz Gardas – 5 miejsce

Zawodnicy, którzy zajęli pierwsze 3 miejsca w swoich kategoriach zostali nagrodzeni medalami i dyplomami. Dyplomy otrzymali również uczniowie, którzy zajęli miejsca od 4 do 6.

Skip to content