bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Baniosze

  /  Aktualności   /  Zakończenie roku szkolnego uczniów klas 0–3 szkoły podstawowej

Zakończenie roku szkolnego uczniów klas 0–3 szkoły podstawowej

Dzisiejsze spotkanie to była bardzo ważna uroczystość, która zamykała pierwszy etap nauki trzecioklasistów, a mianowicie edukację w klasach nauczania początkowego. Tutaj uczyli się stawiać pierwsze kroki w olbrzymi świat nauki, poznawali smak sukcesu i porażki, nawiązali pierwsze przyjaźnie. Uczniowie klas trzecich z tej okazji przedstawili specjalny program artystyczny. Urzekli wszystkich swoim kunsztem recytatorskim, muzycznym i tanecznym. W krótkim, ale ciepłym i pełnym wdzięczności słowie pożegnali nauczycieli, dziękując im za trud i serce włożone w ich nauczanie i wychowanie.
Zakończenie roku szkolnego to także czas uhonorowania najzdolniejszych uczniów, którzy z rąk pani dyrektor Marianny Zulczyk otrzymali nagrody książkowe.
Na zakończenie uroczystości pan dyrektor Dariusz Słapek podziękował uczniom i nauczycielom za wysiłek włożony w proces dydaktyczny; życzył też zebranym udanych, bezpiecznych i długich wakacji. Wyraził nadzieję, że czas odpoczynku pozwoli zregenerować siły i w następnym roku szkolnym, z jeszcze większą ochotą na nowo podjąć trud nauki.
Życzymy wszystkim spokojnego wypoczynku, słonecznych
i bezpiecznych wakacji.

Beata Świątkiewicz
Beata Chudzik

Skip to content