bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Baniosze

  /  Aktualności   /  Zakończenie roku szkolnego klas młodszych

Zakończenie roku szkolnego klas młodszych

W środę 19 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas 0–III. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zabrał pan dyrektor szkoły Dariusz Słapek, który podziękował za pracę całej społeczności szkolnej oraz życzył miłego i bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji. Pan dyrektor w szczególny sposób podziękował p. Alicji Leszczyńskiej, która po wielu latach pracy odchodzi na emeryturę.
Dalszą część uroczystości uświetnił program artystyczny przygotowany przez uczniów klas III pod opieką wychowawczyń Beaty Chudzik i Beaty Świątkiewicz. Radosny program wprowadził wszystkich w pogodny nastrój zbliżających się wakacji. Uczniowie nie zapomnieli przypomnieć o zasadach bezpiecznego spędzania czasu podczas wakacji.
Na zakończenie pani dyrektor Marianna Zulczyk najlepszym uczniom wręczyła nagrody książkowe, a rodzicom podziękowania za szczególną współpracę.
Wszystkim życzymy udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i niezapomnianych wrażeń, a także ochoczego powrotu do szkoły już we wrześniu.

Beata Świątkiewicz
Beata Chudzik

Skip to content