bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Baniosze

  /  Aktualności   /  Weekend cudów

Weekend cudów

Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów społecznych w Polsce. Społeczność Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Baniosze w tym roku już po raz kolejny włączyła się w to wielkie dzieło pomocy najbiedniejszym. Tym razem przygotowaliśmy paczkę dla pana Marka, który samotnie wychowuje córkę Kasię. Dzięki pomocy i hojności dobrych ludzi udało nam się spełnić ich wszystkie marzenia. Kasia już w ten weekend dostanie nowe biurko i fotel zakupione przez pana Adama Zygmunta z córka Aleksandrą, dzięki finansowemu wsparciu firmy Mondi Solec Sp. z o.o. udało się nam kupi również kuchenkę gazową, komplet pięciu garnków, a także kubek termiczny dla Kasi i uchwyt na telefon do samochodu dla pana Marka.

Do rodziny pojechało 24 paczki, w których obdarowani znajdą ubrania, buty, środki chemiczne, produkty higieniczne i spożywcze.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom o dobrym sercu, którzy wsparli nas w przygotowaniu Szlachetnej Paczki oraz pani Kindze Smolskiej i uczniom, którzy pomogli dostarczyć paczkę na miejsce.

Samorząd Uczniowski

Szkolny Klub Wolontariatu

Skip to content