bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Baniosze

  /  Aktualności   /  W krainie bajki, baśni i fantasy

W krainie bajki, baśni i fantasy

4 czerwca jak co roku odbył się w naszej szkole festyn, tym razem pod hasłem: ”W krainie bajki, baśni i fantasy”. Nie zabrakło więc Smerfów, Kubusia Puchatka, Shreka, Gumisiów, Czerwonego Kapturka i wielu, wielu innych postaci rodem wprost z naszych ulubionych bajek.
Poza występami artystycznymi klas na uczestników imprezy czekało szereg różnorodnych atrakcji, takich jak: malowanie buzi, kolorowe warkoczyki, kiermasz książki, malowanie balonów czy loteria.
Niezawodni rodzice jak co roku przygotowali coś dla podniebienia. Był więc grill, bajkowe napoje, lody, wata cukrowa, pierogi z owocami, ciasta oraz kawa i herbata.
Zarówno najmłodsi, jak i trochę starsi mogli skorzystać z rozstawionych na placu szkolnym dmuchańców oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Minionkiem, Scooby Doo lub Tygryskiem.
Finał imprezy, to z niecierpliwością wyczekiwana wielka bitwa na bomby wodne, podczas której wszyscy okazali się wygrani, ponieważ świetnie się bawili.
Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji festynu Radzie Rodziców, wychowawcom występujących klas oraz sponsorom: firmie BISK S.A., Belambre, Impex, Top Market, Laboratorium Kosmetycznego dr Irena Eris, Nadleśnictwu Chojnów, właścicielom stacji paliw Orlen w Baniosze oraz Pani Stanisławie Bonder.

Anna Zięba
Milena Leszczyńska

Skip to content