bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Baniosze

  /  Aktualności   /  Uroczystość pożegnania klas trzecich gimnazjum

Uroczystość pożegnania klas trzecich gimnazjum

Zakończenie swej edukacji
w Zespole Szkół w Baniosze klasy III gimnazjum, jak co roku, miały bardzo uroczyste. Uczniowie przy dźwiękach poloneza wkroczyli na salę wprowadzając wszystkich
w podniosły nastrój. Nie bez przyczyny w późniejszym przedstawieniu określili się mianem najprzystojniejszych chłopaków
i najpiękniejszych dziewcząt w gimnazjum. Część artystyczna miała formę żywego obrazu. Młodzi artyści wykorzystując sceniczny ruch opowiadali widowni o swoich sukcesach, obawach i marzeniach. Wykazali przy tym niemały talent aktorski. Wzruszającym i pełnym emocji momentem były podziękowania uczniów skierowane do obu wychowawczyń.
Prezentacja tych osób, które dzięki swej postawie i pracy zasłużyli by być wpisanymi do Złotej Księgi to moment bardzo ważny dla wszystkich. W tym roku zostaną w niej umieszczone kolejne siedem nazwisk. Brawami zostali uhonorowani również ci, którzy otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem i nagrody podsumowujące całe trzy lata pracy w szkole.
Na zakończenie zabrali głos: pan burmistrz – D. Zieliński, ksiądz proboszcz – R. Pękacki, dyrektor szkoły – D. Słapek i przedstawicielka rodziców – p. B.Machnikowska.
Wszyscy gratulowali absolwentom i życzyli sukcesów w dalszej nauce.

Skip to content