ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Baniosze

/  Aktualności   /  Turniej piłki siatkowej w Górze Kalwarii

Turniej piłki siatkowej w Górze Kalwarii

21 lutego 2018 r. uczniowie klas trzecich gimnazjum zostali zaproszeni na I Turniej Piłki Siatkowej „O CIASTO DYREKTORA” Zespołu Szkół Zawodowych im. ppor. E. Gierczak w Górze Kalwarii.
Do turnieju „trójek” zgłosiły się zespoły z 5 szkół: 4 drużyny dziewcząt i 7 zespołów chłopców. Chłopcy rozgrywali zawody w 2 grupach. Wszyscy uczestnicy grali ze sobą systemem „każdy z każdym”.
Drużyna dziewczęta w składzie: Maria Sierszuła – kapitan, Julia Domżałowska i Weronika Adamska wywalczyła II miejsce. Otrzymała medale i pamiątkowy puchar. Chłopcy w swojej grupie zajęli 2 miejsce. „Walkę” o III miejsce na podium stoczyli z zespołem CONIEW 2 i zwyciężyli. Medale i puchar otrzymali: Adrian Parol, Krzysztof Świątek, Grzegorz Kaczyński i kapitan – Mikołaj Ogrzywalski.
W przerwie turnieju uczniowie mieli możliwość zapoznania się z bazą lokalową i ofertą edukacyjną szkoły.
PS. Dwa torty pojechały do Chynowa. Może w przyszłym roku?