bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Baniosze

  /  Aktualności   /  Regulamin konkursu plastycznego „Wielkanocna kartka”

Regulamin konkursu plastycznego „Wielkanocna kartka”

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie plastycznym "Najpiękniejsza kartka wielkanocna". Konkurs obejmuje następujące grupy wiekowe: • klasy I-III • klasy IV-VI • klasy VII - VIII 1. Uczestnik konkursu wykonuje jedną pracę w formacie A5 (po złożeniu kartki A4), która może łączyć różne techniki i materiały. Do dekoracji należy wykorzystać zewnętrzną część kartki. Do pocztówek można dołączyć wkładkę z samodzielnie ułożonymi życzeniami, co będzie dodatkowym atutem. Wszystkie zgłoszone na konkurs kartki wielkanocne przekazane zostaną na cele charytatywne ( dla seniorów, kombatantów). 2. Prace uczestników należy dostarczyć do szkoły w terminie do 26 marca lub przesłać pocztą do organizatora (liczy się data dostarczenia pracy) 3. Ogłoszenie wyników 30 marca 2021 roku. Laureaci konkursu otrzymają nagrody i dyplomy. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

 

Konkurs obejmuje następujące grupy wiekowe:
•    klasy I-III
•    klasy IV-VI
•    klasy VII – VIII

  1. Uczestnik konkursu wykonuje jedną pracę w formacie A5 (po złożeniu kartki A4), która może łączyć różne techniki i materiały.
  2. Do dekoracji należy wykorzystać  zewnętrzną część kartki.
  3. Do pocztówek  można dołączyć wkładkę z samodzielnie ułożonymi  życzeniami, co będzie dodatkowym atutem.
  4. Wszystkie zgłoszone na konkurs kartki wielkanocne przekazane zostaną na cele charytatywne ( dla seniorów, kombatantów).
  5. Prace uczestników należy dostarczyć  do szkoły w terminie do 26 marca lub przesłać pocztą do organizatora (liczy się data dostarczenia pracy)
  6. Ogłoszenie wyników 30 marca 2021 roku.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody   i dyplomy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

 

 

Skip to content