bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Język angielski dla Gimnazjum w Baniosze

  /    /  Język angielski dla Gimnazjum w Baniosze

Informacje szczegółowe:

Kurs jest przewidziany dla uczniów Gimnazjum, którzy z różnych powodów odczuwają potrzebę poszerzenia swojej wiedzy z języka angielskiego.

Zajęcia będą odbywały się we wtorek, czwartek oraz kolejny dzień według preferencji uczestników. Uczniowie skończą zajęcia przed odjazdem gimbusa co umożliwi spokojny powrót do domu. Zajęcia będą trwały od października do marca.

Na zakończenie zajęć zostanie zorganizowany dzień z angielskim „English in Action”. Uczestnicy będą mogli zmierzyć się ze scenkami rodzajowymi po angielsku z udziałem native speakerów z różnych stron świata.

Warunkiem zgłoszenia się na zajęcia jest wypełnienie podpisanie i dostarczenie formularza uczestnictwa do sekretariatu szkoły. Rekrutacja zaczyna się z pierwszym dniem października. Formularze z datą wrześniową nie będą akceptowane.

Z osób chętnych na zajęcia grono pedagogiczne wybierze listę 36 uczestników kwalifikujących się na zajęcia oraz listę rezerwową.

Zajęcia mają charakter multimedialny oraz wyrównawczo–edukacyjny. Celem spotkań jest oswojenie się z wymową, pisownią, słownictwem oraz gramatyką języka angielskiego.

Na każdych zajęciach uczestnicy otrzymają poczęstunek oraz potrzebne materiały dydaktyczne.

Warunkiem otrzymania certyfikatu uczestnictwa jest obecność na wszystkich zajęciach.

Skip to content