bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Szkoła Podstawowa w Baniosze

  /  Aktualności   /  Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Zawodach Pływackich

Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Zawodach Pływackich

Dnia 9.04.2013 r. na basenie w Górze Kalwarii odbyły się Mistrzostwa Gminy
w Sztafetowych Zawodach Pływackich dla dziewcząt
i chłopców, przeprowadzone
w ramach XV MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ.

Szkołę Podstawową reprezentowały zespoły w składzie:
Dziewczęta:
1. Inez Borkowska kl. III
2. Agata Bogumił kl. III
3. Karolina Zientarska kl. IV
4. Aleksandra Piwek kl. IV
5. Maria Sierszuła kl. IV
6. Aleksandra Michalecka kl. V
7. Agata Słowik kl. V
8. Patrycja Gutowska kl. V
9. Marcelina Nowicka kl. VI
10. Julia Zaroń kl. VI

Chłopcy:
1. Dominik Szerszeń kl. III
2. Piotr Trzaska kl. III
3. Bartłomiej Bogumił kl. III
4. Mikołaj Ogrzewalski kl. IV
5. Mateusz Dworzecki kl. IV
6. Grzegorz Kaczyński kl. IV
7. Szymon Borowiecki kl. V
8. Bartłomiej Maliszewski kl. V
9. Patryk Nowicki kl. VI
10. Dawid Gładecki kl. VI

Obydwie sztafety wywalczyły III miejsca.

W startach indywidualnych uczniowie zajęli następujące miejsca:
25m styl grzbietowy:
Piotr Trzaska – I miejsce
Aleksandra Piwek – I miejsce
Mateusz Dworzecki – III miejsce

25m styl dowolny:
Karolina Zientarska – I miejsce
Mikołaj Ogrzewalski – II miejsce

50m styl grzbietowy:
Bartłomiej Maliszewski – III miejsce
Marcelina Nowicka – I miejsce

50m styl dowolny:
Szymon Borowiecki – I miejsce

Gimnazjum reprezentowały zespoły w składzie:
Dziewczęta:
1. Aleksandra Teodorczuk kl. I
2. Aleksandra Sośniak kl. I
3. Paulina Teodorczuk kl. II
4. Weronika Modelska kl. II
5. Martyna Staluszka kl. III
6. Justyna Woźnica kl. III

Chłopcy:
1. Sebastian Świętojański kl. I
2. Patryk Zwierzyński kl. I
3. Sebastian Borowiecki kl. II
4. Krystian Dworzecki kl. II
5. Łukasz Jaworski kl. II
6. Grzegorz Maliszewski kl. III
7. Wojciech Kański kl. III
8. Grzegorz Gardas kl. III

Obydwie sztafety wywalczyły II miejsca.

W startach indywidualnych uczniowie zajęli następujące miejsca:
50m styl grzbietowy:
Aleksandra Teodorczuk – II miejsce
Patryk Zwierzyński – III miejsce

50m styl dowolny:
Aleksandra Sośniak – II miejsce
Paulina Teodorczuk – III miejsce
Sebastian Borowiecki –I miejsce
Justyna Woźnica – I miejsce
Wojciech Kański – II miejsce

50m styl klasyczny:
Weronika Modelska – III miejsce
Łukasz Jaworski – II miejsce
Martyna Staluszka – III miejsce Grzegorz Gardas – I miejsce

Zawodnicy, którzy wywalczyli miejsca na podium otrzymali medale
i dyplomy.

Skip to content