Kolejny złoty medal drużyny dziewcząt
Dnia 2 czerwca odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej. Dziewczęta potwierdziły wspaniałą grą, że są wszechstronne, ambitne i nie do pokonania na terenie gminy. To kolejne zwycięstwo dziewcząt po zdobyciu złotego medalu w piłce nożnej, unihokeju, piłce koszykowej.
Brawo!!!
Skład drużyny:
Posiewka Zuzanna
Iwaniuk Antonina
Antoszkiewicz Maja
Bednarska Karolina
Kornas Paulina
Kowalczyk Elżbieta
Milewska Jagoda
Nakonieczka Natalia
Henryk Żołnowski