bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Baniosze

  /  Aktualności   /  Kolejny złoty medal drużyny dziewcząt

Kolejny złoty medal drużyny dziewcząt

Dnia 2 czerwca odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej. Dziewczęta potwierdziły wspaniałą grą, że są wszechstronne, ambitne i nie do pokonania na terenie gminy. To kolejne zwycięstwo dziewcząt po zdobyciu złotego medalu w piłce nożnej, unihokeju, piłce koszykowej.

Brawo!!!

Skład drużyny:

Posiewka Zuzanna

Iwaniuk Antonina

Antoszkiewicz Maja

Bednarska Karolina

Kornas Paulina

Kowalczyk Elżbieta

Milewska Jagoda

Nakonieczka Natalia

 

Henryk Żołnowski

Przejdź do treści