ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Baniosze

/  Aktualności   /  Karolina na podium!!!

Karolina na podium!!!

We wtorek 12.05.2015r. w ramach XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się gminne i powiatowe ZAWODY LEKKOATLETYCZNE w Lesznowoli. Nasze uczennice wystartowały po raz pierwszy we wszystkich konkurencjach objętych programem: biegi na dystansie – 100m, 200m, 400m, 600m, 800m, sztafeta 4x100m, sztafeta olimpijska (800m, 400m, 200m, 100m); skoki – w dal i wzwyż, pchnięcie kulą.
Pogoda była piękna, współzawodnictwo „fair play”, konkurencja duża, a dziewczęta bardzo zmotywowane do sportowej rywalizacji.
W biegu na dystansie 100m klas III. Karolina Koniarska startowała w pierwszej czwórce. Wyniki ogłoszono dopiero po starcie kolejnych 12 zawodniczek.

KAROLINA wywalczyła III MIEJSCE i BRĄZOWY MEDAL.

8. Szkołut Aleksandra – 100m (R)

Najbliżej podium znalazły się dziewczęta biegnące w sztafecie 4x100m kl.I-II, bo zajęły IV miejsce. Dominika Kunka zajęła V miejsce w biegu na dystansie 400m.

Wszystkim zawodniczkom należą się gratulacje, bo w klasyfikacji końcowej szkół Gminy Góra Kalwaria reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce.