bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Baniosze

  /  Aktualności   /  Jak co roku w Baniosze . . .

Jak co roku w Baniosze . . .

Jak co roku w Baniosze od 1 do 12 lipca odbyła się dla uczniów szkoły podstawowej półkolonia. Dołożono wszelkich starań, aby zajęcia były atrakcyjne i rozwijające, dlatego program jak zwykle, dzięki wsparciu sponsorów okazał się ciekawy i urozmaicony. Liczne wycieczki stanowiły okazję do zabawy, ale i poznawania bliższej i dalszej okolicy. DinoPark w Kołacinku, Młyn w Gąsiorowie i zajęcia „Od ziarenka do bochenka”, Farma Iluzji, Muzeum Domków dla Lalek z lekcją o warszawskich legendach, pierwsze kroki w świecie nauki w Labosferze w Baniosze, pokaz gadów, owadów, warsztaty malowania worków, zajęcia z geofizyki prowadzone przez pracownika PANu, sportowa koloniada, zajęcia plastyczne, muzyczne, sportowe, taneczne, teatralne, profilaktyczne, to oferta letniego wypoczynku najmłodszych, który potwierdza, że szkoła nawet w czasie wolnym od nauki pamięta o swoich podopiecznych.
Wychowawcy zadbali o bezpieczny i miły wypoczynek, a panie kucharki o to, by po całodniowych harcach sprostać wymaganiom największych smakoszy.
Radość na twarzach uczestników to najlepsza ocena wspólnie spędzonych dwóch tygodni wakacji. Lato się jeszcze nie kończy, ale czas półkolonii już minął. Można zatem powiedzieć: Żegnaj kolonio na rok!
Wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia tegorocznego wypoczynku serdecznie dziękujemy.

Skip to content