Gofrowy piątek w klasie 3b
Dziś w naszej klasie unosił się cudowny zapach… gofrów. Razem przygotowaliśmy i upiekliśmy pyszne, chrupiące gofry, ktore potem wspolnie zajadaliśmy ze smakiem.
To był nie tylko słodki dzień, ale też doskonała okazja do integracji.
Uczniowie współpracowali ze sobą, wzajemnie pomagali i wspólnie świętowali efekty naszej pracy.
Takie momenty świetnie budują atmosferę w klasie i wzmacniają relacje między uczniami.
Było dużo radości, śmiechu i zabawy – dlatego na pewno będziemy takie dni powtarzać.
Sylwia Banaśkiewicz
Beata Chudzik



