bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Baniosze

  /  Aktualności   /  Gofrowy piątek w klasie 3b

Gofrowy piątek w klasie 3b

Dziś w naszej klasie unosił się cudowny zapach… gofrów. Razem przygotowaliśmy i upiekliśmy pyszne, chrupiące gofry, ktore potem wspolnie zajadaliśmy ze smakiem.

To był nie tylko słodki dzień, ale też doskonała okazja do integracji.

Uczniowie współpracowali ze sobą, wzajemnie pomagali i wspólnie świętowali efekty naszej pracy.

Takie momenty świetnie budują atmosferę w klasie i wzmacniają relacje między uczniami.

Było dużo radości, śmiechu i zabawy – dlatego na pewno będziemy takie dni powtarzać.

Sylwia Banaśkiewicz

Beata Chudzik

Przejdź do treści