bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Baniosze

  /  Aktualności   /  Finał WOŚP 2025 – Razem możemy więcej!

Finał WOŚP 2025 – Razem możemy więcej!

Nasza szkoła, jak co roku, aktywnie włączyła się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! W tym roku Samorząd Uczniowski oraz Szkolny Klub Wolontariatu po raz kolejny połączyły siły, aby wspólnie zebrać imponującą sumę 7919,36 zł!

Już od kilku dni w naszej szkole panowała atmosfera pełna zaangażowania i radości. Zorganizowaliśmy kiermasz ciast oraz loterię fantową, które nie tylko przyczyniły się do zwiększenia zebranej kwoty, ale także zintegrowały naszą szkolną społeczność. To była wspaniała okazja, aby pokazać, że pomaganie może iść w parze ze świetną zabawą!

Dziś, podczas wielkiego finału, nasi wolontariusze od wczesnych godzin porannych zbierali datki na terenie stacji Orlen w Baniosze, parku handlowego BIG Łubna oraz Biedronki. Z uśmiechami na twarzach, pomimo chłodnej aury, kwestowali na rzecz tej wyjątkowej inicjatywy. Serdeczne podziękowania kierujemy do właścicieli stacji Orlen, którzy zadbali o ciepły poczęstunek w postaci herbaty – to naprawdę dodało naszym wolontariuszom energii!

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz mieszkańcom, którzy wsparli nasze działania i dołożyli swoją cegiełkę do tego wspólnego dzieła. Pokazaliśmy, że razem możemy czynić dobro, a efekty tego są naprawdę imponujące!

Gramy razem do końca świata i jeden dzień dłużej!

Samorząd Uczniowski

Szkolny Klub Wolontariatu

Skip to content