Dzień Dziecka na sportowo
1 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Sportu dla uczniów klas 1-3. Celem wydarzenia było promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia, rozwijanie sprawności fizycznej oraz integracja społeczności uczniowskiej. Pod opieką swoich wychowawczyń dzieci uczestniczyły
w różnorodnych konkurencjach oraz zabawach sportowo-rekreacyjnych. Uczniowie mieli okazję wykazać się szybkością, zwinnością, wytrwałością, a także umiejętnością współpracy
w grupie. Wszystkim zmaganiom towarzyszyły radość, uśmiech i duch zdrowej rywalizacji. Dzień Sportu dostarczył uczestnikom wielu pozytywnych emocji i był doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali nagrody, które sprawiły dzieciom wiele radości. Serdeczne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za ufundowanie upominków dla dzieci.
Joanna Ociesa







































