Czas pełen słońca i kreatywności w klasie 3b
Uczniowie klasy 3b wykorzystali piękną pogodę i spędzili wyjątkowy czas na świeżym powietrzu. Była chwila zarówno na wspólną zabawę i aktywny wypoczynek, jak i na naukę poza szkolnymi murami.
Podczas spaceru dzieci obserwowały otaczającą przyrodę, cieszyły się wiosennym krajobrazem oraz wspólnie spędzały czas na placu zabaw. Nie zabrakło uśmiechów, integracji i wielu radosnych chwil.
W plenerze odbyła się również lekcja plastyki. Uczniowie szkicowali krajobrazy, rozwijając swoją wyobraźnię, kreatywność oraz umiejętność dostrzegania piękna natury. Praca na świeżym powietrzu była dla wszystkich ciekawym i inspirującym doświadczeniem.
Sylwia Banaśkiewicz
Dorota Adamska














