Zbieramy Talenciaki!
Nasza szkoła już po raz 4 bierze udział w akcji LIDL – Szkoły pełne talentów.
Dzięki Waszej pomocy możemy zdobyć nagrody, z których będą korzystać nasi uczniowie.
Zbieramy talenciaki i przypisujemy je do naszej szkoły.
Jak to zrobić?
1. Zrób zakupy w Lidlu za min 50zł (w tym owoc lub warzywo) a przy kasie otrzymasz – Talenciaka.
2. Talenciaka wrzuć do pudełka umieszczonego w szatni szkolnej bądź bezpośrednio wpisz kod z talenciaka pod linkiem https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/daneSzkoly/87040008797
Liczymy na Waszą pomoc i wsparcie.
Magdalena Żurawska