32. Akcja Sprzątania świata „W naturę z kulturą”
Nasza szkoła już tradycyjnie włączyła się w Ogólnopolską Akcję Sprzątania Świata Fundacji Nasza Ziemia. To wydarzenie, które od lat uczy dzieci i młodzież odpowiedzialności za środowisko oraz pokazuje, jak ważne jest dbanie o czystość naszej najbliższej okolicy. Podczas akcji uczniowie wraz z nauczycielami podejmą wspólne działania porządkowe, aby otoczenie szkoły i miejscowości było czystsze i bardziej przyjazne dla wszystkich mieszkańców. W ten sposób młodzi ludzie nie tylko uczą się postaw proekologicznych, ale także współpracy i troski o wspólne dobro.
Inez Goźlińska






















