bip

ul. Szkolna 1, 05-532 Baniocha

Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Baniosze

  /  Aktualności   /  2 kwietnia: Dzień Świadomości Autyzmu – zaproszenie na webinar

2 kwietnia: Dzień Świadomości Autyzmu – zaproszenie na webinar

Im bardziej wzrasta nasza świadomość i wiedza, tym znaczniej spada nasz lęk przed tym, czego nie znamy i wzrasta nasza akceptacja.
Dlatego serdecznie zapraszam Grono Pedagogiczne i Rodziców uczniów dzieci szkolnych i przedszkolnych na udział w bezpłatnym webinarze na temat:
„Autyzm w ujęciu biomedycznym”
Data i godzina: 19 kwietnia 2022 r. 19:00
Miejsce: Platforma TEAMS (dane zostaną przesłane na Państwa skrzynki mailowe z pozycji dziennika)
Prowadząca: DR N. BIOL. MED. PATRYCJA SZACHTA Autorka licznych publikacji medycznych w czasopismach polskich i zagranicznych oraz rozdziałów w monografiach naukowych. Dyrektor ds. naukowych w Centrum Medycznym Vitaimmun. Posiada wieloletnie praktyczne i teoretyczne doświadczenie z zakresu utajonych nadwrażliwości pokarmowych oraz zaburzeń mikroflory jelitowej. Pani Doktor jest również osobą medialną, przesympatyczną i bardzo otwartą na pomoc.
Webinar jest skierowany do każdego Rodzica, a Pani Doktor Szachta w sposób klarowny i praktyczny zapozna nas z aspektem biomedycznym autyzmu. Będzie istniała możliwość zadawania pytań i uzyskania odpowiedzi. Warto skorzystać, bo zarówno zagadnienie, jak i autorytet osoby prowadzącej nadaje doniosły wymiar wydarzeniu, jakie organizuję dla naszej lokalnej społeczności szkolnej.
Z wyrazami szacunku
Mgr Monika Góźdź

Skip to content