22.06 – 26.06 2020r.

Tygryski

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne

Język angielski
Wychowanie przedszkolne

Klasa 0b

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Wychowanie przedszkolne

Religia
Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne

Religia
Wychowanie przedszkolne

Język angielski
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Klasa 1a

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 Edukacja polonistyczna Edukacja polonistyczna Edukacja polonistyczna Zakończenie
roku szkolnego
2019/2020
9.00 Edukacja przyrodnicza Edukacja matematyczna Edukacja matematyczna
10.00 Edukacja matematyczna Wychowanie fizyczne Wychowanie fizyczne
11.00 Religia Edukacja polonistyczna Zajęcia komputerowe Edukacja muzyczna
12.00 Edukacja matematyczna Religia
13.00 Edukacja plastyczna
14.00 Wychowanie fizyczne
15.00 Język angielski

Klasa 1b

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 Edukacja polonistyczna Edukacja polonistyczna Zakończenie
roku szkolnego
2019/2020
9.00 Edukacja polonistyczna Edukacja polonistyczna Edukacja polonistyczna
10.00 Edukacja matematyczna Edukacja polonistyczna Edukacja matematyczna
11.00 Wychowanie fizyczne Edukacja polonistyczna Edukacja plastyczna Zajęcia komputerowe
12.00 Religia Edukacja plastyczna Wychowanie fizyczne
13.00 Edukacja matematyczna
14.00 Język angielski

Klasa 2a

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 Edukacja polonistyczna Język angielski Edukacja polonistyczna Zakończenie
roku szkolnego
2019/2020
9.00 Edukacja muzyczna Edukacja polonistyczna Edukacja polonistyczna Zajęcia komputerowe
10.00 Edukacja matematyczna Edukacja matematyczna Edukacja matematyczna Edukacja polonistyczna
11.00 Wychowanie fizyczne Edukacja plastyczna Religia Edukacja polonistyczna
12.00 Wychowanie fizyczne Edukacja matematyczna
13.00 Wychowanie fizyczne

Klasa 2b

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 Wychowanie fizyczne Język angielski Język angielski Zakończenie
roku szkolnego
2019/2020
9.00 Edukacja polonistyczna Edukacja polonistyczna Edukacja polonistyczna
10.00 Religia Edukacja polonistyczna Edukacja polonistyczna Edukacja matematyczna
11.00 Edukacja matematyczna Edukacja matematyczna Edukacja matematyczna Edukacja plastyczna
12.00 Wychowanie fizyczne Zajęcia komputerowe
13.00 Wychowanie fizyczne Religia

Klasa 3a

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 Edukacja muzyczna Edukacja polonistyczna Edukacja polonistyczna Zakończenie
roku szkolnego
2019/2020
9.00 Wychowanie fizyczne Edukacja polonistyczna Edukacja polonistyczna Edukacja polonistyczna
10.00 Edukacja polonistyczna Zajęcia komputerowe Edukacja matematyczna Edukacja matematyczna
11.00 Edukacja matematyczna Edukacja przyrodnicza Religia Język angielski
12.00 Religia Wychowanie fizyczne
13.00 Wychowanie fizyczne

Klasa 4a

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 Język angielski Informatyka (2) Matematyka Zakończenie
roku szkolnego
2019/2020
9.00 Religia Wychowanie fizyczne Wychowanie fizyczne Język angielski
10.00 Technika Przyroda Matematyka Język polski
11.00 Matematyka Język polski Język angielski Przyroda
12.00 Język polski Historia Język polski Wychowanie fizyczne
13.00 Informatyka (1) Plastyka Wychowanie fizyczne

Klasa 4b

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 Religia Plastyka Informatyka (2) Historia Zakończenie
roku szkolnego
2019/2020
9.00 Matematyka Język angielski Wychowanie
do życia w rodzinie
Matematyka
10.00 Język angielski Wychowanie fizyczne Język polski Język angielski
11.00 Język polski Religia Przyroda Język polski
12.00 Informatyka (1) Język polski Matematyka Wychowanie fizyczne
13.00 Technika Muzyka Wychowanie fizyczne

Klasa 5a

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 Informatyka (2) Wychowanie fizyczne Wychowanie fizyczne Informatyka (1) Zakończenie
roku szkolnego
2019/2020
9.00 Język polski Język polski Język angielski Język polski
10.00 Historia Muzyka Geografia Matematyka
11.00 Język angielski Matematyka Historia Wychowanie fizyczne
12.00 Matematyka Religia Biologia Język angielski
13.00 Technika Język polski
14.00 Etyka
15.00 Etyka

Klasa 5b

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 Informatyka (2) Matematyka Zakończenie
roku szkolnego
2019/2020
9.00 Język angielski Geografia Matematyka Religia
10.00 Język polski Język polski Wychowanie
do życia w rodzinie
Historia
11.00 Matematyka Wychowanie fizyczne Język polski Język angielski
12.00 Biologia Technika Wychowanie fizyczne Język polski
13.00 Wychowanie fizyczne Historia Język angielski Muzyka
14.00 Plastyka

Klasa 6a

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 Biologia Informatyka (1) Informatyka (2) Zakończenie
roku szkolnego
2019/2020
9.00 Matematyka Język angielski Matematyka Język angielski
10.00 Geografia Język polski Historia Religia
11.00 Muzyka Matematyka Język polski Matematyka
12.00 Plastyka Wychowanie fizyczne Technika Język polski
13.00 Język polski Religia Wychowanie fizyczne Wychowanie fizyczne

Klasa 6b

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 Wychowanie fizyczne Informatyka (2) Religia Zakończenie
roku szkolnego
2019/2020
9.00 Informatyka (1) Muzyka Matematyka Historia
10.00 Matematyka Język angielski Język polski Język angielski
11.00 Historia Język polski Wychowanie fizyczne Technika
12.00 Język polski Plastyka Wychowanie
do życia w rodzinie
Wychowanie fizyczne
13.00 Religia Matematyka Biologia Język polski

Klasa 7a

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 Język niemiecki Muzyka Plastyka Zakończenie
roku szkolnego
2019/2020
9.00 Fizyka Wychowanie fizyczne Historia Matematyka
10.00 Język polski Matematyka Matematyka Chemia
11.00 Religia Język angielski Fizyka Język polski
12.00 Wychowanie fizyczne Chemia Język angielski Geografia
13.00 Geografia Język polski Język polski Religia
14.00 Biologia Informatyka (1) Język niemiecki Wychowanie fizyczne

Klasa 7b

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 Fizyka Muzyka Wychowanie
do życia w rodzinie
Matematyka Zakończenie
roku szkolnego
2019/2020
9.00 Język niemiecki Matematyka Geografia Plastyka
10.00 Religia Język angielski Fizyka Język polski
11.00 Język polski Geografia Matematyka Chemia
12.00 Historia Język polski Język polski Religia
13.00 Biologia Wychowanie fizyczne Język niemiecki Historia
14.00 Wychowanie fizyczne Chemia Język angielski Wychowanie fizyczne

Klasa 8a

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 Matematyka Fizyka Fizyka Zakończenie
roku szkolnego
2019/2020
9.00 Religia Historia Język polski Język polski
10.00 Język niemiecki Wiedza
o społeczeństwie
Wychowanie fizyczne Matematyka
11.00 Geografia Chemia Biologia Historia
12.00 Język angielski Język polski Język niemiecki Chemia
13.00 Język polski Język angielski Matematyka Wychowanie fizyczne
14.00 Wychowanie fizyczne Wychowanie fizyczne Informatyka (1) Religia
15.00 Etyka
16.00 Etyka

Klasa 8b

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 Religia Wiedza
o społeczeństwie
Język polski Zakończenie
roku szkolnego
2019/2020
9.00 Historia Fizyka Matematyka Fizyka
10.00 Matematyka Matematyka Język polski Matematyka
11.00 Język niemiecki Język polski Wychowanie
do życia w rodzinie
Wychowanie fizyczne
12.00 Geografia Język angielski Religia Historia
13.00 Język angielski Chemia Edukacja
dla bezpieczeństwa
Chemia
14.00 Język polski Wychowanie fizyczne Wychowanie fizyczne Język niemiecki
15.00 Informatyka (1)

Etyka
16.00 Etyka






Poprzednie tygodnie

15–19.06.2020r.

8–12.06.2020r.

1–5.06.2020r.

25–29.05.2020r.

18–22.05.2020r.

11–15.05.2020r.

4–8.05.2020r.

27–30.04.2020r.

20–24.04.2020r.

14–17.04.2020r.

6–10.04.2020r.

30.03–3.04.2020r.

25–27.03.2020r.