Rok szkolny 2019/2020

Dzień Kobiet (9.03.2020)

Złota i srebra naszych badmintonistów (9.03.2020)

Wieczór Pamięci Niezłomnych (5.03.2020)

Celestyniaki dziękują! (29.02.2020)

Dzień Pomarańczowej Sznurówki (7.02.2020)

Dzień Bezpiecznego Internetu (7.02.2020)

Bal karnawałowy klas starszych (6.02.2020)

Bal karnawałowy klas młodszych (6.02.2020)

Szkoła wychowuje patriotycznie (5.02.2020)

Poczytaj mi . . . koleżanko, kolego! (31.01.2020)

Weź nie pytaj – tylko czytaj . . . (22.01.2020)

Spotkanie z archeologiem (17.01.2020)

Wieczór Kolęd i Pastorałek (14.01.2020)

Orszak Trzech Króli (6.01.2020)

Dzień Świątecznego Swetra (20.12.2019)

Razem na Święta (20.12.2019)

Kiermasz Bożonardzeniowy cz.2 (15.12.2019)

Kiermasz Bożonardzeniowy cz.1 (15.12.2019)

Koncerty dla Polonii w Budapeszcie (13–16.12.2019)

Budapeszt (13–16.12.2019)

Orszak Świętego Mikołaja w Lublinie (8.12.2019)

IX finał Szlachetnej Paczki (7.12.2019)

Mikołajki 2019 (6.12.2019)

XVI Mikołajkowe Igrzyska Sportowe (5.12.2019)

Wytwórnia Filmów Fabularnych i Dokumentalnych (5.12.2019)

„Bezpieczeństwo i rozwaga – uczniom pomaga” (3.12.2019)

Mazowiecki Przegląd Recytatorski Jednego Poety (29.11.2019)

Nasz Mikołaj już zważony :) (29.11.2019)

Wielki finał na PGE Narodowym (27.11.2019)

Andrzejki 2019 (27.11.2019)

Książka – przyjaciel, o którego dbam... (25.11.2019)

Bezpieczni na drodze z Radiem Zet (25.11.2019)

Kiermasz ciast (25.11.2019)

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia (25.11.2019)

Spotkanie z Marcinem Koziołem (22.11.2019)

Gminny Konkurs Biblioteczny (19.11.2019)

Dzień Głośnego Czytania w klasie 2b (15.11.2019)

Żyję – bo czytam (14.11.2019)

Wieczorek Patriotyczny (13.11.2019)

XXVII Uliczne Biegi Niepodległościowe (11.11.2019)

Święto Niepodległości (8.11.2019)

Pasowanie na przedszkolaka (7.11.2019)

Z poezją Adama Zagajewskiego za pan brat(6.11.2019)

XIV Gminny Festiwal Piosenki Patriotycznej cz.1(6.11.2019)

XIV Gminny Festiwal Piosenki Patriotycznej cz.2(6.11.2019)

Dzień Postaci z Bajek wspólne czytanie(5.11.2019)

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek(5.11.2019)

Turniej Recytatorski „Mówię, więc jestem”(30.10.2019)

Bal Wszystkich Świętych(30.10.2019)

Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej(29.10.2019)

Wolontariusze sprzątają cmentarz(29.10.2019)

Warsztaty profilaktyczne(24.10.2019)

Dzień Szalonego Kapelusznika cz.1(28.10.2019)

Dzień Szalonego Kapelusznika cz.2(28.10.2019)

Roztańczony WF (11,25.10.2019)

Kiermasz ciast (21.10.2019)

Dzień Edukacji Narodowej (18.10.2019)

Złote badmintonistki (17.10.2019)

Dzień Papieski (16.10.2019)

Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik (15.10.2019)

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego (10.10.2019)

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (4.10.2019)

Uroczystość ślubowania klas pierwszych (3.10.2019)

Sztafetowe biegi przełajowe (25.09.2019)

Natalia, naprawdę super biega (25.09.2019)

Sprzątanie Świata (25.09.2019)

Wybory do Samorządu Uczniowskiego (25.09.2019)

Dzień latawca (24.09.2019)

Sportowe podsumowanie roku szkolnego 2018/19 (23.09.2019)

Brązowe piłkarki (16.09.2019)

Wystawa „Pamiętamy” (11.09.2019)

Pamięć ukryta w pieśni i słowie (1.09.2019)

Rozpoczęcie roku klas starszych (2.09.2019)

Rozpoczęcie roku klas młodszych (2.09.2019)